Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

VIDEO + FOTO povedená akcička

Hokejisté Sparty jako elitní zabijáci! Řádili při laser game

Hokejisté Sparty na laser game - 9
Zdroj: oficiální zdroj

Kvarteto hokejistů Sparty Lukáš Pech, Vladimír Eminger, Adam Polášek a Filip Novotný se zašlo odreagovat společně se svými věrnými fanoušky. Ovšem poněkud netradičně. V oblíbené laser game areně Mercuria v Holešovicích se všichni parádně bavili.

Laser game je hra plná napětí a akce. Se zbraní v ruce se pohybujete v temném prostoru a laserovým paprskem střílíte soupeře. Tato hra je mimořádně oblíbená a na rozdíl od paintballu nekončíte s modřinami po těle a s barevnými fleky na oblečení.

 

VIDEO: Hokejisté Sparty a fanoušci na laser game v aréně Mercuria

 

V temných prostorách největší pražské laser game areny Mercuria v Holešovicích bojovali hokejisté Sparty a fanoušci, kteří vyhráli v tipovací soutěži. Soutěžní otázkou pro držitele permanentek bylo uhodnout, za jak dlouho se obleče do kompletní výstroje gólman Filip Novotný. Patnáct permanentkářů, kteří se svým odhadem nejvíce přiblížili přesnému času, si se svými oblíbenými hráči užilo zábavný večer plný adrenalinu.

 

Tady se podívejte na video, jak se gólman Filip Novotný soukal do výstroje.

Samotné hry se zpočátku účastnili jen Lukáš Pech a Vladimír Eminger, protože Adama Poláška čekal ve čtvrtek reprezentační zápas proti Švédsku. Filip Novotný přišel později, který absolvoval tři hry.

 

Pech i Eminger si podle přezdívek různých filmových postaviček vybrali své týmy a šlo se na to. Kdo čekal opatrnou strategickou bitvu, byl na omylu. Všichni běhali, kryli se, pálili a po několika dvanáctiminutových kolech vypadali bojovníci jako po náročném tréninku.

GALERIE: Hokejisté Sparty jako elitní zabijáci! Řádili při laser game

1
/
15
Zdroj: oficiální zdroj
Hokejisté Sparty na laser game - 15

„Je to další z mnoha super akcí, kterou Sparta dělá pro své fanoušky. A my si toho moc vážíme,“ řekl šéf fanklubu Igor Němec.

 

A jak akci hodnotil kapitán vítězného týmu Lukáš Pech? „Paráda, mám rád tahle setkání s fanoušky, ten osobní kontakt. Jsme jim vděční a oceňujeme jejich podporu. Co se samotné hry týče, začal jsem dobře. První tři cíle jsem zasáhl, ale pak to bylo horší. Nicméně jako tým jsme zvítězili. Doufám, že to pro fanoušky byl takový drobný vánoční dárek. Chtěl bych všem našim příznivcům popřát krásné Vánoce plné pohody a ať nám zachovají přízeň,“ řekl sparťanský útočník Lukáš Pech.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:55 16:25

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   16:25

   Tankwa Trek

   16:50

   Kart Grand Prix Le Mans

   17:20

   Slovak Championship Open

   18:25

   Běhej Lesy – Boletice

   18:40

   Nova Sport Open 2019

 • Nova Sport 2

  • 15:10 16:30

   Nova Sport Open 2019

   16:30

   Běhej Lesy – Jizerská

   16:40

   Element (396)

   16:55

   Ligue 1 Preview (6)

   17:25

   Fotbal: Olympique Marseille - Montpellier HSC

   19:25

   Infinite Trail

Celý Program