EXTRALIGO, TĚŠ SE! Tvrďák Kočí by mohl hrát už ve čtvrtek!

Téma:

Známý hokejový bitkař David Kočí je velmi blízko podpisu smlouvy s pražskou Spartu.

Třicetiletý hokejový univerzál David Kočí je velmi blízko uzavření kontraktu s pražskou Spartou. K podpisu smlouvy by mělo dojít v nejbližších hodinách, nejpozději ve čtvrtek ráno, informoval agenturu Mediafax hráčův agent Michal Sivek.

 

Vyhlášený bitkař se s týmem z Holešovic připravuje od pondělí a už ten den dal jasně najevo, že by ve svém mateřském klubu rád zůstal. Zájem projevil také trenér a sportovní manažer mužstva v jedné osobě Josef Jandač, takže podle očekávání spěje vše k dohodě. "V tuto chvíli smlouva podepsána ještě není, ale je to na spadnutí. Ty věci se finalizují a podle mě David nastoupí za svůj nový tým už ve čtvrtek na ledě Mladé Boleslavi," prozradil Sivek Mediafaxu a dodal: "Délka kontraktu se ještě řeší, ale minimálně do začátku listopadu, kdy je reprezentační pauza, by měl zůstat ve Spartě."

 

 

Uplynulých deset let strávil Kočí v zámoří a dostal se i do slavné NHL. Zde odehrál celkem 142 duelů, v nichž zaznamenal tři góly a asistenci. Oblékal dres Tampy Bay, St. Louis Blues a Colorada Avalanche, letos v létě se však stal volným hráčem a kvůli zbytečně dlouhému čekání na výsledky lékařských testů neuspěl v kempu Winnipegu Jets. Rozhodl se proto vrátit do Evropy a jeho kroky logicky vedly do Sparty, kde by měl hrát na pozici obránce.

 

"Tvrdé hře a rvačkám se nebráním, ale určitě bych nechtěl, aby mě sem vzali s tím, že mě pošlou zmydlit brankáře nebo menšího hráče. To dělat určitě nechci. Kdyby ale bylo potřeba a chtěl si to se mnou někdo fakt rozdat, není problém!" usmál se skoro dvoumetrový pořízek po pondělním tréninku v Tesla areně.

tn.cz / Mediafax
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: DFB - Pokal Finále 2018: Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt

   01:55 03:45
   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Harlequins - Exeter Chiefs

   12:45

   Zvedni se z gauče (8)

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   01:15 03:45
   09:00

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2019: RB Lipsko - Bayern Mnichov

   10:45

   UFC Reloaded (28)

   11:30

   FIVB Beach Volleyball - Tokio

   13:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - New Jersey Nets

   14:30

   NBA Triple (18)

Celý program