Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

VĚTŠINOVÝ MAJITEL

Byl jsem hodně naštvaný, musíme vše překopat, rozčiloval se Jágr po sestupu Kladna

Jaromír Jágr
Zdroj: isifa.com
Jaromír Jágr

Nedělní zápas baráže o extraligu rozhodl, že prvním sestupujícím je Kladno. To Kladno, ve které je většinovým majitelem Jaromír Jágr. Legenda českého i světového hokeje v rozhovoru pro Český rozhlas uvedla, že je hodně naštvaná a že přijdou velké změny.

Kladenští rytíři měli před zápasem v Olomouci nůž na krku. Potřebovali vyhrát, aby udrželi šance na udržení v extralize. a začali zostra. Už po pěti minutách vedli 3:0, ale to bylo z jejich strany vše. Pak už se jen koukali, jak domácí přebírají otěže zápasu, vládnou na kluzišti a sází jeden gól za druhým. Kladno nakonec prohrálo 3:5 a zpečetilo, že je sestupujícím týmem.
 

„Když jsem odjížděl na zápas, tak Kladno vedlo 3:0. Když jsem ale přijel do haly a zjistil jsem, že prohráli 3:5, tak jsem byl hodně naštvaný. Takový je život, nedá se nic dělat,“ řekl Českému rozhlasu Jaromír Jágr.
 

Jágr a jeho New Jersey hráli v posledním zápase základní části s Bostonem a česká osmašedesátka si připsala dvě asistence. V týmu Ďáblů ale ještě nemá smlouvu na další sezonu, takže musí řešit starosti ohledně dalšího kontraktu. Do toho se nyní přidaly i starosti s Kladnem.
 

Jágr ale tuší, že bude muset začít pěkně od podlahy. „Nic jiného mi nezbude, než vše překopat. Nevím, jestli je úplně stoprocentní, že budeme hrát 1. ligu, ale asi to tak dopadne. Musí se udělat velké změny,“ dodal Jágr.
 

jpz TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: Washington Capitals - Colorado Avalanche

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Rychlá kola (10)

   11:30

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - SC Magdeburg

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   NHL: New York Islanders - St. Louis Blues

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Florbal: SPV – EräViikingit

   10:45

   Nova Cup 2019 – Gočárovy schody

   11:00

   Sportovní originály – 180 s Maxem Hoppem

   11:30

   NHL: Behind the Glass – Philadelphia Flyers (3/4)

   12:00

   UFC Now (21)

   13:00

   NHL: San Jose Sharks - Calgary Flames

Celý Program