Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.1. 2013 16:34
To je frajer!

VIDEO: Neuvirth fantastickým zákrokem vychytal Židlického

Zdroj: nhl.com
Témata:

Parádní hokejový moment předvedl fanouškům v utkání s New Jersey Devils český gólman Michal Neuvirth. Skvělým zákrokem lapačkou vychytal jasný gól Marka Židlického.

Leckdo by čekal, že se Washington bude spoléhat hlavně na ofenzivní smršť řízenou kanonýrem Alexandrem Ovečkinem. Ten ale na svůj první gól v aktuální sezoně NHL stále čeká, takže Capitals musí táhnout jiní. Třeba pražský rodák Michal Neuvirth!
 

V pátek večer sice ani on nezabránil porážce svého mužstva na ledě New Jersey 2:3 po prodloužení, přesto se neměl za co stydět. Ze 35 střel jich zlikvidoval hned 32 a připsal si i několik výtečných zákroků.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Ten vůbec nejpovedenější vytasil paradoxně proti svému krajanovi Marku Židlickému! Ten se dostal k odražené střele a měl před sebou odkrytou bránu, jenže Neuvirth to nevzdal, máchl lapačkou a luxusním zákrokem zachránil situaci!
 

Přesto ho jeden Čech v pátek překonal. Na střelu Patrika Eliáše ze 39. minuty už totiž nedosáhl.
 

V pátek se blýsknul také Tomáš Vokoun, byť jeho Pittsburgh prohrál. Podívejte se:
 


 

Pokud diváci nestihnou shlédnout přímý přenos některého ze zápasů, mohou se podívat na záznam, který najdou na videoportálu VOYO. Všechny zápasy, které NOVA Sport a VOYO odvysílá, budou k dispozici na VOYO ještě po dobu jednoho týdne po odehrání zápasu. Na VOYO hokejoví fanoušci také naleznou pořad NHL News.

tn.cz / hum