VIDEO: Krvavá bitka v přípravě NHL, trestal stokilový Lučič

Milan Lučič (zády) trestal Chrise Neila.
Téma:

V přípravném zápase Ottawy s Bostonem viděli domácí jen tři góly, ze sedadel je ale zvedla bitka domácího Chrise Neila s Milanem Lučičem.

Hokejová NHL je tvrdá soutěž pro tvrdé chlapy, kteří nerozličují, jestli jde o regulérní sezonu nebo o přípravu a jdou za jediným cíle. Za vítězstvím. Často jsou dokonce zápasy v přípravě mnohem tvrdší než v sezoně, protože draví mladíci se snaží ukázat trenérům své kvality a přesvědčit je, aby jim dali šanci.V nočním zápase Senátorů s Medvědy se do sebe pustili třicetiletý Chris Neil a jednadvacetiletý Milan Lučič. Ti se pošťuchovali už před vhazováním, rozhodčí je sice na chviličku uklidnil, ale jakmile dopadl puk na led, oba borci se do sebe pustili.


A metrák vážící Lučič z Bostonu vytrestal svého o devět let staršího soka jako Vitalit Kličko Chrise Areolu v souboji o titul organizace WBC. Jeho pravá pěst s neomylnou přesností zasahovala Neilův obličej, ze kterého se brzy začala řinout krev.


Vítězství pro mladíka Lučiče


Rozhodčí po chvíli bitku přerušili a přesto, že domácí publikum i hráči aplaudovali svému oblíbenci, vítězem hokejové rvačky byl Lučič. Ten se řadí mezi ty nejlepší bijce a svědčí o tom i údaje z webu, který se věnuje právě hokejovým boxerským vložkám. Za dvě sezony se mladý hráč Bostonu porval třiadvacetkrát a hned osmnáctkrát byl na zmiňovaném webu vyhlášen za vítěze. Samotný zápas vyhráli hosté z Bostonu 2:1.
 

jpz TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:25

   Finálová série Stanley Cupu 2018

   23:25

   Večerní sportovní noviny

   23:30

   NHL: Týden s Jakubem Voráčkem

   01:15

   NHL – akce měsíce

   01:25

   Zvedni se z gauče (1)

   01:40

   Czech Rally - Ohlédnutí za sezonou 2019

 • Nova Sport 2

  • 21:20 22:00

   Fotbal: MLS - Efekt Davida Beckhama

   22:00

   Šipkařská škola Karla Sedláčka - Míření

   22:05

   World Darts Championship 2020

   01:25

   NHL: David Pastrňák - český gólostroj

   01:40

   NHL: Dominik Kubalík - hvězdný nováček

   09:00

   Racing Unleashed & FISA World Indoor Rowing Championships

Celý Program