Ďáblům to nejde

Jágr
Zdroj: isifa.com

Jaromír Jágr ani ve druhém utkání v dresu New Jersey nebodoval. Při domácí premiéře navíc stejně jako pět jeho spoluhráčů včetně Patrika Eliáše neuspěl v penaltovém rozstřelu a Devils podlehli New Yorku Islanders 3:4 po samostatných nájezdech.

Český hokejový útočník Jiří Hudler pomohl v pátečním utkání NHL svým druhým gólem v nové sezoně k výhře Calgary na ledě Columbusu 4:3. Díky jeho trefě v 53. minutě a dalšímu zásahu Curtise Glencrosse o 42 sekund později získali Flames rozhodující náskok (4:2), domácí už pak stihli pouze snížit.

Gólem se uvedl ve svém prvním zápase za Carolinu Radek Dvořák, který ve 14. minutě tečovanou střelou otevřel skóre utkání. Hurricanes po dvou třetinách vedli 2:0, náskok ale nakonec neudrželi a prohráli 2:3 v prodloužení.

NHL: Buffalo - Ottawa 0:1, New Jersey - NY Islanders 3:4 po sam. nájezdech, Colorado - Nashville 3:1, Columbus - Calgary 3:4, Winnipeg - Los Angeles 5:3, Carolina - Detroit 2:3 v prodl.