nova sport stanley cup

Smutek v Tampě. Nikdy nevíte, kdy bude další šance, ví Šustr

Andrej Šustr
Zdroj: Profimedia
Andrej Šustr
Téma:

Je konec. Možná tomu hráči Tampy sami ještě nevěří. Odehráli skvělou sezonu, jenže nakonec jim vyschl střelný prach. V posledních třech utkáních dali Chicagu jen dva góly a to prostě bylo málo.

Na straně poražených tak smutnil i Ondřej Palát, který se stal jednou z nejvýraznějších osobností sezony a v týmu Lightning dokonce zastával funkci asistenta kapitána.
 

"Byl už třetí zápas, co jsme nemohli dát gól. Měli jsme šance, ale ten puk prostě přeskakoval a neodrážel se k nám. Jak nedáme gól, tak nemůžeme vyhrát," litoval.


Moc dobře ale věděl, že Tampa Bay ostudu neudělala. "Byla to vyrovnaná série. Každý zápas byl vyrovnaný. Myslím, že jsme tam mohli být teď my, kdybychom měli kousek štěstíčka. Ale na to se nechci vymlouvat. Vyhráli zaslouženě, vyhrál zkušenější tým," tušil Ondřej Palát.


Úžasnou sezonu má za sebou i obránce Andrej Šustr. A i on litoval spíš promarněných příležitostí v ofenzivě. "Nedali jsme góly, bohužel. Šance jsme měli, ale neproměnili je. A samozřejmě, byl tam kredit jejich týmu. Oni odehráli super utkání a dokázali to dotáhnout do konce," věděl český zadák, který jednou přihlížel i inkasované brance.
 

"Bylo to 3 na 3 a já jsem si hlídal hráče, který šel do strany, aby to nedostal. Pak už byla rychlá střela a dorážka...," smutně hlesl při vzpomínce na gól Duncana Keitha, který se ukázal jako vítězný.
 

"Je to samozřejmě jedno z největších zklamání co jsem zažil jako hráč, protože člověk nikdy neví, kdy se do té pozice hrát o Stanley Cup, vrátí. Je to těžké. Ale doufáme, že s touhle partou, co tu máme, se nám povede něco naučit a dostat se zpátky," věří Andrej Šustr.

ram TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: DFB - Pokal Highlights 2016

   17:35 18:30
   18:30

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2016: Bayern Mnichov - Borussia Dortmund

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   Finálová série Stanley Cupu 2010

   23:00

   Hokej: NHL - v hlavní roli Češi

   23:15

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Hokej: New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins

   17:05 18:45
   18:45

   Zvedni se z gauče (8)

   19:00

   NBA Classic Games: Los Angekes Lakers - Detroit Pistons

   20:35

   Basketbal: Chris Paul - NEJ akce 2015 - 2020

   21:05

   Hell is Real (1)

   21:15

   Hell is Real (2)

Celý program