Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

další oslava

Rozsíval se Stanley Cupem dostal klíč od Vlašimi. Pak přišel Michal David!

Michal Rozsíval, Michal David
Zdroj: tn.cz / Mediafax
Témata:

Michal Rozsíval dostal klíč od města Vlašimi. Proč by ne! Vždyť už do středočeského městečka přivezl pohár pro mistra světa a teď i slavný Stanley Cup! A pak došlo i na Michala Davida...

Michal Rozsíval měl den se slavnou trofejí opravdu nabitý. Soukromý program načal doma a v centru Prahy, večer navštívil nový i starý stadion v rodné Vlašimi a uvedl večerní akci pro fanoušky v tamním zámeckém parku.
 

Lidé se setkání se slavnou trofejí dočkali krátce po sedmé hodině večer, kdy vlašimský rodák přinesl trofej na pódium společně s Michalem Frolíkem. "Byl jsem tady už s pohárem mistra světa, ale tohle je ještě větší. Je skvělý, že přišlo tolik lidi," vyzval Michal Rozsíval příznivce k dalšímu bouřlivému potlesku.
 

Mezitím stihl starosta Vlašimi Luděk Jeništa úspěšného sportovce ocenit. "Nemáme sice statut čestného občanství jako dostal Michael Frolík v Kamenných Žehrovicích, ale já jako starosta teď Michala čestným občanem jmenuji. A předám mu klíč od města," prohlásil Jeništa a předal Rozsívalovi cennou památku.
 

Rozsíval se na starém zimním stadionu ochotně fotil s fanoušky a jednotlivými týmy Rytířů Vlašim. V dresech Blackhawks s ním pózovali oba synové a také manželka Jana. Pak se párty přesunula do zámeckého parku, který se už při koncertu Michala Davida začal plnit několika tisíci fanoušků.
 

Autogramiáda a focení se slavnou trofejí ve Vlašimi bylo poslední veřejnou oficiální akcí slavné stříbrné trofeje na české půdě. Oslavu ještě uzavírá vystoupení skupiny Keks, pak už si Rozsíval večer, noc i čtvrteční dopoledne vychutná zase v soukromí.
 

Strážci trofeje Phil Pritchard a Walt Neubrand si pak opět naloží Stanleyův pohár do černé okované bedny a vydají se s ním na Slovensko. Tam má nejdříve program v Banské Bystrici Michal Handzuš a pak v Trenčíně Marián Hossa. Před návratem za moře slavná trofej zavítá na turné po Švédsku, kde s ní budou slavit Johnny Oduya, Marcus Krüger, Niklas Hjalmarsson a Viktor Stralberg.

ram, čtk TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:00

   UFC Fight Night: de Randamie vs. Ladd

   15:00

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Barcelona

   15:15

   Truck Racing Magazine (5)

   15:35

   Off-road Maraton (4)

   16:00

   Rychlá kola (7)

   16:30

   Behind the Scenes - NHL Draft 2019

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   FIVB Beach Volleyball – Gstaad

   14:45

   Element (392)

   15:00

   Wimbledon 2019 - finále mixu

   16:50

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   17:20

   DFB Pokal 2019

   17:50

   KITE LIFE (1)

Celý Program