Nepoučitelný Radulov byl do noci na večírku a Nashville ho teď nepostaví

Téma:

Magnet na maléry Aleksandr Radulov se opět předvedl. S parťákem Andrejem Kosticynem porušili týmová pravidla a Nashville oba hokejsty ve třetím duelu play off NHL proti Phoenixu nepostaví.

Na početný seznam rebélií ruského útočníka Aleksandra Radulova přibyla další položka. S běloruským spoluhráčem Andrejem Kosticynem zřejmě po večeři "zapomněli" sledovat hodinky a následně nestihli večerku.
 

"Náš klub má několik jednoduchých pravidel, abychom mohli být úspěšní,“ načal oficiální prohlášení generální manažer klubu David Poile. "Vždy jsme pracovali na týmové mentalitě a filozofii. Porušení pravidel není spravedlivé k celému týmu a spoluhráčům,“ uvedl Poile.
 

Ačkoliv si byl Radulov vědom toho, že porušil týmové pravidlo a trest přijal, tak měl přesto výhrady. "Myslím si, že jsem nepřišel tak pozdě. Dál se o tom ale nechci bavit. Nechápejte mě ale špatně, jsem zklamaný a rozumím tomu, že jsem udělal chybu. Doufám, že tým uspěje, a jestli dostanu zase šanci hrát, tak se budu snažit týmu pomoct k výhře,“ doplnil Radulov.
 

Radulov s Kosticynem byli z kádru vyřazeni i přesto, že jde o nejlépe bodující hráče Nashvillu v play off. "Je velkým zklamáním, když se něco takového stane. Zvlášť v play off, když se zbavíte dvou nejlepších hráčů," komentoval rozhodnutí klubu Poile, který zdůvodil, proč tak Nashville učinil.
 

"Jsem generálním manažerem 30 let a vždy jsem se snažil hráče opečovávat, ale nikdy nedám přednost jednotlivci před celým týmem,“ dodal Poile.
 

Jestli Andrej Kosticyn s Radulovem nastoupí do čtvrtého zápasu je prý na trenérovi Barry Trotzovi.

Mediafax

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Český motorsport 2021 (1)

   13:35 14:05
   14:05

   MČR v Gran Turismo Sport - Grand finále

   14:15

   MotoGP - VC Portugalska (trénink Moto3)

   15:10

   MotoGP - VC Portugalska (trénink MotoGP)

   16:10

   MotoGP - VC Portugalska (trénink Moto2)

   16:50

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

 • Nova Sport 2

  • AS Řím - AFC Ajax

   13:00 14:45
   14:45

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:25

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   18:05

   Házená: THW Kiel - Bergischer HC

   19:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   20:00

   Magazín NBA Action (17)

Celý program