video dře jak mezek

Jágr už si dával PALAČINKY! Měl repre soupravu, chce se porvat o Soči?

Jágr dře na Kladně
Zdroj: YouTube.com
Jágr dře na Kladně
Téma:

Jak řekl, tak udělal. Jaromír Jágr obul brusle, po půlnoci rozsvítil světla na kladenském stadionu a začal dřít. Jedenačtyřicetiletý veterán prostě chce být na novou sezonu fit! Na videu kladenských Rytířů předvádí, jak na palačinky.

Šéf je zpátky, hlásí na Kladně. jenže tohle je trochu jiný šéf. Dril dostává sám od sebe. Jágr přiletěl ze zámoří ve středu před obědem a bez tvrdé přípravy to nevydržel ani den.
 

"Uvidím, jak to bude vypadat, ale na pauzu už to nebude. Plánuju, že začnu zítra nebo pozítří, prostě co nejdříve," nastínil své plány už na letišti. A slovo dodržel. Malou změnou je to, že již sáhl ke změně životosprávy, jak v závěru minulé sezony plánoval. "Hodně jsem zhubnul a jím teď úplně jinak," řekl Jágr. Na zimáku po nocích teď zase nabírá sílu s kulichem na hlavě. 

A co chce v příští sezoně dokázat? "Hokej miluju, a když něco miluješ, chceš to dělat na té nejvyšší úrovni. To je pořád NHL. Chci dokázat, že pokud něco miluješ, není věk až tak rozhodující. Je to jen číslo, pokud jsi schopný se připravit," myslí si Jaromír Jágr.
 

První trénink doma absolvoval v reprezentační soupravě. Olympiáda v Soči je lákavý turnaj i pro Jágra. Je to pro něj zřejmě i poslední možnost zahrát si na olympijských hrách.
 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Chicago Blackhawks - Boston Bruins

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Itálie - Wales

   12:40

   Truck Racing Magazine (4)

   13:00

   MotoGP - VC Nizozemska 2019 (kvalifikace Moto3)

 • Nova Sport 2

  • TOP Liga ČTS by MONETA

   09:00 13:10
   13:10

   NBA Classic Games: Orlando Magic - Washinghton Wizards

   14:50

   Fotbal: Olympique Lyon - Lille OSC

   16:40

   CZECH Classic Open 2020

   17:00

   NHL: Carolina Hurricanes - San Jose Sharks

   18:45

   Element (417)

Celý program