potká se zas plekancem?

Jágr na odchodu z Dallasu? Prý se něco chystá!

Témata:

Jágr opustí Dallas! Zprávy o trejdu české hvězdy se v zámoří pomalu začínají šířit. Zatím jde o spekulace. Pokud by ale Stars přestali mít šanci na play off, zřejmě by česká hvězda opravdu mohla změnit tým!

Začalo to pohádkově. Jenže Dallasu se přestalo dařit a i když Jágr dělal, co mohl, tým prohrával. Od Chicaga dokonce dostal výprask 1:8.
 

Český fenomén je stále nejlepším střelcem týmu, ale pomalu si zvyká na trochu jinou úlohu, než míval. Už čtyři zápasy v řadě nebodoval a naposledy nastoupil až ve třetí formaci.
 


Proč by měl opouštět tým Stars? Dává to možná logiku. V Dallasu má roční kontrakt, a pokud bude chtít tým z Texasu udělat na poslední chvíli dobrý obchod, může Jágra nabídnout některému z týmů třeba jako výměnu pro nový ročník draftu. Po sezoně už by za něj nic nedostal...
 

Na seznamu uchazečů o Jágrovy služby je prý více týmů. Boston, Nashville, ale i kanadské celky Vancouver, Ottawa nebo Montreal. Od Canadiens má prý už dokonce nabídku!


V týmu Canadiens, který patří mezi nejlepší, by mohl hrát Jágr s Tomášem Plekancem, se kterým válel v reprezentanci i při výluce na Kladně.
 

„Přesilovky, nám moc nejdou, tak by mohl pomoci, celkově je to skvělý hráč,“ říká montrealský centr Plekanec.
 

I hokejovým novinářům se myšlenka Jágr a Montreal zamlouvá. „O Jágrovi je známo, že miluje Montreal. Navíc s Plekancem můžou hrát skoro poslepu,“ myslí si Marc de Foy, sloupkař Journal de Montreal.


Dalším horkým kandidátem na Jágrovy služby je Ottawa. Zdravotní problémy má další české pravé křídlo Milan Michálek a Jágr je docela podobný typ hráče. Narozdíl od Dallasu mají Montreal s Ottawou daleko lepší pozici pro boje o play off.
 


Pokud si majitel Dallasu uvědomí, že letos už asi Stanley Cup nevyhraje a šance na play off je mizerná, možná by mohl být Jaromír Jágr výborným bonusem pro letní hokejové obchody.


Zatím je Dallas ve hře. V posledním utkání vyhrál těsně 4:3 nad Calgary, Jágr ale hrál jen ve třetí formaci. Jakoby už si Stars zvykali na život bez hvězdy. Do konce přestupního období zbývá 14 dnů. Poslední termín je 3. dubna.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:45

   NHL: Washington Capitals - Boston Bruins

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Washington Capitals - Boston Bruins

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NBA – akce měsíce

   11:15

   Basketbal: Casademont Zaragoza - Telekom Baskets Bonn

 • Nova Sport 2

  • 01:50 03:35

   Basketbal: Elan Béarnais - AEK

   03:35

   NHL: Colorado Avalanche - Philadelphia Flyers

   09:00

   Basketbal: Peristeri winmasters - Gaziantep

   10:45

   NBA – akce měsíce

   11:00

   Házená: HC Erlangen - SC DHfK Leipzig

   12:30

   Rebel Prague Darts Masters 2019 - Souboj LegendOhlédnutí za šipkařskou exhibicí s účastí Phila Taylora

Celý Program