Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

CHTĚNÉ ZBOŽÍ

JÁGR je pan ÚŽASŇÁK a v New Jersey to dobře vědí! Nová smlouva přinese 120 milionů

Nestárnoucí Jaromír Jágr potvrzuje, že věk je skutečně jenom číslo. Příští rok mu bude už 43, ale i přesto ho fanoušci znovu uvidí v NHL. S New Jersey Devils, kde působil už v minulé sezóně, se dohodl na nové smlouvě. A přijde si na lepší peníze než vloni.

"Dá se říct, že jsme dohodnutí, že příští rok budu zase v Devils," řekl Jágr. Právě kvůli jednání o nové smlouvě se Jágr zdržel v zámoří a dlouho se nevědělo, jestli bude hrát na mistrovství světa.
 

"Věděl jsem, že na MS pojedu, ale musel jsem zůstat v New Jersey kvůli nové smlouvě bytu, měl jsem tam auto," vysvětlil.
 

Jágr dává na frak rčení, že věk nezastavíš. V dresu Pittsburghu zářil v NHL už na začátku devadesátých let minulého století, kdy ho proslavily nejen kličky, ale i dlouhé vlasy. Je těžké tomu uvěřit, ale Jágr válí v NHL i o více než dvacet let později.
 

V New Jersey nasbíral loni nejvíc bodů. Není divu, že tam Jágra dál chtějí. Nově by si za rok mohl vydělat v přepočtu až 120 milionů korun. "Vynikající zpráva po zpackané sezoně," řekl jeden z fanoušků, který si stěžoval na to, že Devils nepostoupili do play off. Jágr mu na dálku vzkázal, že příští sezona může být o něčem jiném.
 

"Když se tam udělají jedna či dvě změny, tak máme mančaft na to, abychom to play off udělali a možná se dostali i dál," má jasno Jágr.
 

A dál Jágr může přepisovat i historii. Už letos přeskočil mezi kanonýry legendárního Maria Lemieuxe a dostal se na sedmé místo historických tabulek. V produktivitě je šestý. Kdo ví, kde se může Jágr zastavit.

TV Nova/jpz TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 05:35 06:30

   MotoGP - VC Japonska (kvalifikace Moto3)

   06:30

   MotoGP - VC Japonska (kvalifikace Moto2)

   07:25

   MotoGP - VC Japonska (kvalifikace MotoGP)

   08:50

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Aragonie

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Pittsburgh Penguins - Dallas Stars

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: OGC Nice - Paris Saint - Germain

   10:45

   Nova Cup 2019 – Gočárovy schody

   10:55

   UFC Now (21)

   11:45

   UFC Now (22)

   12:30

   Magazín NBA Action (2)

   13:00

   Ligue 1 Preview (10)

Celý Program