VIDEO TO BYL EXTRÉM

Drsné bitky, vyražený zub a 256 trestných minut. To byl zápas NHL

Ottawa v Montrealu suverénně kralovala, vyhrála 6:1 a utrhla stav série na svou stranu v poměru 2:1. Ze zápasu se ale stala série bitek a rozhodčí se rozhodně nenudili. Udělil celkem 256 trestných minut a devět hráčů vyloučili do konce utkání.

Hráči Montrealu si odpykali 129 minut, ottawští se ale nedali a zaostali za nimi jen těsně: odseděli 127 minut na trestné lavici. Tomáš Plekanec přispěl na konto Montrealu jednou asistencí a dvěma trestnými minutami.

Kapitán Ottawy Daniel Alfredsson musel dohrávat jako obránce, protože tým při tolika vyloučeních neměl dost zadáků.

Útočník senátorů Jean-Gabriel Pageau přišel v zápase o zub, radost mu to ale nevzalo. Radoval se totiž z prvního hattricku v NHL.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO:

Senators rozhodli o osudu utkání čtyřmi góly v třetí třetině, v níž Montrealu uskočili z 2:1 na 6:1.