Obránce Rachůnek dal svůj první letošní gól v KHL

Po české spolupráci Hudler - Rachůnek se radovali z gólu hokejisté Dynama Moskva, kteří zvítězili nad Chabarovskem 6:2.

Karel Rachůnek se v sedmnáctém zápase sezóny dočkal první letošní branky. Nahrával mu na ni Jiří Hudler a znamenala na začátku druhé třetiny srovnání stavu na 2:2. Moskevské Dynamo nakonec utkání s Chabarovskem vyhrálo jednoznačně 6:2.

Pozici nejlepšího týmu soutěže potvrdil Magnitogorsk, který vyhrál na ledě Novokuzněcku 4:0 a jeho gólman Ilja Proskurjakov vychytal čtvrté čisté konto v sezóně.

Velkou měrou se na vítězství Novokuzněcku na hřišti Minsku podílel Jiří Marušák, který nahrával na dvě branky hostů. Asistenci si připsal i Leoš Čermák z Novosibirska, který pomohl vítězství 5:3 v Rize. Za Rigu odchytal 59 minut Martin Prusek a inkasoval čtyři branky.

Kontinentální hokejová liga - čtvrteční výsledky:

Togliatti - Čeljabinsk 3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
Kazaň - Jekatěrinburg 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Nižněkamsk - Magnitogorsk 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Dynamo Moskva - Chabarovsk 6:2 (1:1, 3:1, 2:1), RACHŮNEK (Dynamo) 1+0, HUDLER (Dynamo) 0+1
Dinamo Minsk - Novokuzněck 2:4 (1:1, 0:2, 1:1), MARUŠÁK (Novokuzněck) 0+2
Dinamo Riga - Novosibirsk 3:5 (1:1, 1:2, 1:2), ČERMÁK (Novosibirsk) 0+1