Irgl pomohl Minsku k překvapivé výhře na ledě Petrohradu

Český útočník Zbyněk Irgl (vlevo)
Zdroj: Oficiální zdroj
Témata:

Hokejisté Dynama Minsk překvapivě zvítězili na ledě lídra letošního ročníku SKA Petrohrad 4:3 po samostatných nájezdech, když necelé tři minuty před koncem vyrovnal český útočník Zbyněk Irgl.

V dalších úterních zápasech vyhrál Čeljabinsk v Novgorodu 5:2 a Atlant Mytišči si poradil s Jekatěrinburgem 2:0.
 

KHL, úterní výsledky:
Nižnyj Novgorod – Traktor Čeljabinsk 2:5 (0:0, 2:2, 0:3)
Branky: 26. Krikunov, 32. Ellison – 25. Quint, 26. Panov, 46. Kuzněcov, 58. Jakucenija, 60. Popov.
 

Petrohrad – Dynamo Minsk 3:4 po SN (1:0, 2:1, 0:2)
Branky: 16. Kolcov, 33. Arťuchin, 33. Martensson – 25. Karalahti, 50. Platt (KRAJÍČEK), 58. IRGL (PIVKO), rozhodující nájezd Platt.
 

Atlant Mytišči – Jekatěrinburg 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Branky: 2. Kabluchov, 7. Gluchov.
 

Bobrovova divize:
1. Petrohrad 5 4 0 1 0 17:8 13
2. Dynamo Moskva 6 4 0 0 2 16:14 12
3. CSKA Moskva 6 3 0 0 3 13:15 9
4. Spartak Moskva 6 2 0 0 4 14:17 6
5. Dinamo Riga 5 1 0 1 3 12:17 4
6. Poprad 6 1 0 1 4 11:18 4
 

Tarasovova divize:
1. Minsk 8 3 2 0 3 19:16 13
2. Čerepovec 5 4 0 0 1 20:12 12
3. Novgorod 8 4 0 0 4 21:17 12
4. Mytišči 6 4 1 0 2 17:16 11
5. Čechov 6 1 0 0 5 5:17 3
 

Charlamovova divize:
1. Magnitogorsk 6 4 0 0 2 21:14 12
2. Kazaň 6 4 0 0 2 22:17 12
3. Čeljabinsk 7 2 2 0 3 19:20 10
4. Chanty Mansijsk 7 2 0 0 5 11:17 6
5. Nižněkamsk 6 1 1 1 3 14:17 6
6. Jekatěrinburg 6 1 0 0 5 7:15 3
 

Černyševova divize:
1. Ufa 7 4 0 2 1 29:23 14
2. Omsk 7 4 1 0 2 21:16 14
3. Chabarovsk 7 4 0 0 3 19:18 12
4. Novokuzněck 6 3 0 1 2 14:18 10
5. Novosibirsk 6 2 1 0 3 19:19 8
6. Barys Astana 4 2 0 1 1 12:14 7

Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

  • Nova Sport 1

    • 23:50 01:20

      NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

      01:20

      Fotbal: FC Nantes - Girondins Bordeaux

      03:05

      NHL: Calgary Flames - St. Louis Blues

      09:00

      Ranní sportovní noviny

      09:05

      FAI World Drone Racing Championships

      09:30

      Winter Games - Freeski & Snowboard

  • Nova Sport 2

    • 23:15 01:00

      Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

      01:00

      UFC The Walk (3)

      01:25

      FAI World Drone Racing Championships

      01:55

      NBA – akce měsíce

      02:05

      NBA: Miami Heat - Boston Celtics

      09:00

      Fotbal: Aston Villa - Leicester City

Celý Program