smrt legendy

Vašíčkova snoubenka chce miliony, soud pokračuje

Téma:

Okresní soud v Havlíčkově Brodě se dnes opět zabýval sporem kolem dědictví po hokejovém reprezentantovi Josefu Vašíčkovi. Před třemi lety tragicky zahynul při leteckém neštěstí u ruské Jaroslavle. O jeho dědictví, ve výši sta milionů korun se soudí rodiče hokejisty a jeho bývalá přítelkyně, která chce být uznána jako právoplatný dědic

Okresní soud v Havlíčkově Brodě se znovu zabývá sporem kolem dědictví po hokejovém reprezentantovi Josefu Vašíčkovi. Ten před třemi lety tragicky zahynul při leteckém neštěstí u ruské Jaroslavle. U soudu proti sobě stojí rodiče hokejisty a jeho bývalá přítelkyně, která chce být uznána jako právoplatný dědic. Jde o stamilióny korun.
 

U soudu v Havlíčkově Brodě se dnes při neveřejném jednání budou číst hlavně listinné důkazy.
 

Ve sporu, ve kterém se hraje odhadem o stamilióny korun z pozůstalosti po tragicky zesnulém hokejovém reprezentantovi Josefu Vašíčkovi, proti sobě stojí rodiče hokejisty a jeho bývalá přítelkyně Michaela Jajtnerová. Ta chce být soudem uznána jako právoplatný dědic, zatímco rodiče Vašíčka ji chtěli po smrti svého syna pouze jednorázově odškodnit. Nabídli ji auto, rodinný dům a jeden milión dolarů, což Jajtnerová odmítla.
 

Záležet bude hlavně na tom, jestli expřítelkyně hokejisty u soudu dokáže, že nejméně poslední rok před jeho smrtí žila s Vašíčkem při jeho ruském angažmá ve společné domácnosti - právě to rodiče Vašíčka rozporují. Ve prospěch Jajtnerové naopak už u soudu svědčilo několik známých hokejistů.

 

Související témata:
TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

   21:05 23:35
   23:35

   Finále Západní konference NHL 2019

   01:25

   Proměna bouřliváka

   02:00

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL Classic games: Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

 • Nova Sport 2

  • Jorge Lorenzo - Válečník

   20:40 22:05
   22:05

   World Darts Championship 2019

   00:45

   UFC Reloaded (28)

   01:45

   Billa NHL Charity Showmatch

   09:00

   Premier League Darts 2019

   11:10

   Billa NHL Charity Showmatch

Celý program