Hokejista Marek si užívá narození syna, ale řeší problém s Jaroslavlí

Jan Marek
Zdroj: Mediafax
Jan Marek. Archivní foto
Téma:

Hokejový útočník Jan Marek se spolu s manželkou raduje z narození prvního potomka, kterým se na začátku července stal malý Honzík. Útočník Lokomotivu Jaroslavl nyní řeší, aby mohl s rodinou zůstat co nejdéle v Čechách.

 

Marek se svého následovníka nemohl dočkat, poslední dny před porodem tak byl jako na trní. "Naštěstí ale všechno dobře dopadlo a nyní máme kluka jako buk. Jsem hrozně šťastný, určitě prožívám jedny z nejkrásnějších chvil v životě. S manželkou se skoro vznášíme," řekl hrdý otec.
 
Se svými nejbližšími pobývá od konce sezony v České republice, ovšem to už se má brzy změnit. Jeho nový klub Kontinentální hokejové ligy Lokomotiv Jaroslavl ho chce zapojit do přípravy s týmem dříve, než původně sliboval.
 
"Měl jsem se v Rusku hlásit až prvního srpna, ale teď otočili a chtějí mě tam už 20. července. Samozřejmě bych chtěl být co nejdéle s rodinou, tak uvidíme, jak to dopadne. Celá věc je teď v rukou mého agenta," pokrčil rameny Marek.
 
V každém případě hodlá zajistit, aby za ním žena se synkem mohli dorazit co nejdříve. "Nedovedu si představit, že bych byl v Rusku delší čas bez nich. A pokud se nedej bože cokoli stane, jsem připraven se hned vrátit za nimi domů. Nejsem blázen a vím, že oni jsou pro mě úplně nejvíc," zdůraznil rychlonohý hokejista.

 

Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: New York Rangers - Edmonton Oilers

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Florbal: OLS - Oilers

   12:40

   NHL: David Pastrňák - český gólostroj

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - Bergischer HC

 • Nova Sport 2

  • 09:30 12:30

   World Cup of Pool 2019

   12:30

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (1)

   12:45

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (2)

   13:00

   Fotbal: FC Nantes - Montpelier HSC

   14:45

   Fotbal: Stade Reims - Lille OSC

   16:30

   UFC Greatest Fights (4)

Celý Program