Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

TÁHNE HO TO DOMŮ

Bouřlivák Radulov by mohl zakotvit v CSKA Moskva

Témata:

Hokejový bouřlivák Alexander Radulov stále nemá jasno, kde bude hrát v příští sezoně. Nejvážnějším zájemcem o jeho služby je CSKA Moskva.

Když Radulov před čtyřmi roky utekl z Nashvillu do movité Ufy, vypadalo to, že se za Atlantik už nevrátí. Na konci minulého ročníku se však situace obrátila. Ufa nečekaně brzy vypadla z play-off KHL a hvězdný útočník byl díky výjimce v pravidlech zpátky v kádru Predators, kde dohrál sezonu.
 

Na ledě se mu dařilo, v soukromí se ale projevila jeho stinná stránka. Během série proti Phoenixu popíjel do rána v baru se svým parťákem Andrejem Kosticynem a klub je oba bez milosti suspendoval. Sport-Express nepochybuje, že si tím Radulov zavřel dveře v celé NHL a momentálně se řeší už jen to, kde v Rusku opět zakotví. Velký zájem o něj projevil SKA Petrohrad českého kouče Miloše Říhy, nicméně tento přestup se zdá jako nereálný.
 

Generální manažer Petrohradu Alexej Kasatonov se nechal slyšet, že jednání s Ufou nikam nevedou, a tak je podle Sport Expressu mnohem reálnější možnost, že Radulov skončí v CSKA Moskva. Jeho zástupci údajně nabízejí hráči královskou smlouvu i další věci, na které by měl slyšet. Do klubu už přišel jeho starší bratr Igor, trenérem CSKA je zase Valerij Bragin, jehož Alexander Radulov dobře zná z mládežnických reprezentací.
 

Rokování obou stran už je dokonce prý ve fázi, že si ruský kanonýr vybírá v Moskvě dům. "Zatím ale nic není definitivní, jsme ve fázi jednání. Jasno by mělo být tak do dvou dnů," brzdí spekulace šéf Ufy Oleg Gross.

 

tn.cz / Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   The Boodles 2019

   10:20

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   10:50

   NHL – akce měsíce

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Major League Soccer Highlights (16)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   World Cup of Pool 2019

   11:30

   UFC Fight Night: Moicano vs. Korean Zombie

   13:30

   SK Slavia Praha v Evropské lize 2019

   14:00

   Czech rally 2019 (4)

   14:35

   World Cup of Pool 2019

   18:30

   Spartan race – Dolní Morava

Celý Program