Zlín zvítězil v přípravě na ledě Třince

Hokejisté Zlína
Zdroj: Mediafax
Hokejisté Zlína
Téma:

Zlínští hokejisté se přípravném utkání před startem nové extraligové sezony postarali o překvapení, když na ledě mistrovského Třince zvítězili 4:2.

Domácí Oceláři ovšem nastoupili bez řady opor, které odpočívaly po účasti na turnaji Cassovia Cup.
 

Hokejisté Litvínova porazili v přípravném zápase na domácím ledě prvoligové Ústí nad Labem 6:3. Verva si zajistila výhru v regionálním derby především díky povedené pasáži mezi 26. a 32. minutou, kdy soupeře uzemnila čtyřmi góly. V dalším přípravném duelu před blížícím se startem sezony změří Litvínov ve čtvrtek síly s celkem Mladé Boleslavi.
 

Ta nezopakovala vítězství z prvního vzájemného duelu proti prvoligovým Benátkám nad Jizerou a v odvetě na ledě soupeře překvapivě prohrála 1:3. Po polovině utkání navíc zaostávala už o tři góly, větší debakl však nakonec nepřipustilia.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Přípravný hokejový zápas:
 

HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
Branky: 24. Marosz (Kania), 56. Hrňa (Polanský, Marosz) - 18. Holík (Leška), 29. Šlahař (Čajánek), 50. Kubiš (Vlach), 53. Kubiš (Ondráček, Vlach).
 

HC Verva Litvínov - HC Slovan Ústečtí Lvi 6:3 (1:0, 4:2, 1:1)
Branky: 14. Hanzl (Majdan, Stříteský), 26. Lukeš (Hübl), 28. Frolík (Gula, Hujsa), 31. Frolík (Gula, Jenáček), 32. Kubát (Lukeš, Hübl), 60. Lukeš (Hübl, Kubát) - 22. Klobouček (Kotrla, Roubík), 36. Rod (Alinč), 46. Kotrla (Roubík).
 

HC Benátky nad Jizerou - BK Mladá Boleslav 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Branky: 18. Král (Klimt, Jaroměřský), 26. Krejčík (Vitásek), 28. Klimt (Vitásek, Skořepa) - 34. Vrbata (Koudela).
 

Landshut Cannibals - Rytíři Kladno 2:6 (0:0, 2:2, 0:4)

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

Mediafax

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
  • Nova Sport 1

    • WorldSBK - Emilia - Romagna Round (1. závod)

      13:05 14:05
      14:05

      WorldSBK - Emilia - Romagna Round (Tissot Superpole Race)

      14:50

      WorldSBK - Emilia - Romagna Round (2. závod)

      15:50

      T - Mobile Česká Enduro Serie - Kraličák

      16:00

      KSW 61: Pudzian vs. Juras

      18:05

      Extremsportveko - The Beauty of Outdoor Sports

  • Nova Sport 2

    • Tipsport Premier League 2021

      13:00 15:30
      15:30

      Sportovní originály - 180 s Williamem O’Connorem Exkluzivní rozhovor s jedním z nejlepších šipkařů planety

      16:05

      NHL: Tampa Bay Lightning - New York Islanders

      17:50

      RunTour - Brno

      18:00

      NBA: Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets

      20:00

      Bellator 260: Lima vs. Amasov

Celý program