CHCE DVACET

Boj o dědictví po Vašíčkovi! Míše jsou 4 miliony a dům málo

Téma:

Jak se zdá, Michaela Jajtnerová je pořádně nenasytná. Minimálně co se peněz týče. Byla snoubenkou hokejisty Josefa Vašíčka (†30), který s celým týmem tragicky zahynul při letecké havárii u Jaroslavli. Tahle dáma se ale nyní chce soudit s rodiči Vašíčka, protože touží po dvaceti milionech korun. Podle jejích slov na to má právo.

Vašíček jako profesionální hokejista měl vysokou životní pojistku. Zřejmě na částku kolem tří milionů dolarů, což je v přepočtu 60 milionů korun. Přibližně třetinu, tedy 20 milionů korun, nyní požaduje jeho snoubenka, informoval denik.cz.
 

Rodiče Vašíčka si po smrti svého syna byli vědomi, že by přítelkyni měli něco dát. Přece jen to byla žena, se kterou plánoval jejich potomek společný život. Nabídli jí tedy dům v Havlíčkově Brodě a k tomu částku mezi třemi a čtyřmi miliony korun. Jenže Jajtnerová na tuto nabídku údajně vůbec nereagovala.
 


Podle všecho jde o to, že rodiče tehdejší přítelkyni ani po sedmiletém vztahu s jejich synem nezahrnuli do dědického řízení jako osobu žijící ve společné domácnosti.
 

"Neměli společnou domácnost, nebyla s ním v tom posledním roce v Rusku," řekla pro TV Nova maminka Josefa Vašíčka Magda.
 


"Sedm let jsme se navštěvovali s rodičema. Sedm let jsem s Pepou žila. Mně jde o princip, já jsem se na začátku chtěla domluvit, ale oni začali zpochybňovat že jsme spolu byli," řekla pro TV Nova Michaela Jajtnerová, tehdejší přítelkyně zesnulého hokejisty.
 

Celou záležitostí se už zabývá soud a už promluvilo několik svědků. Rodiče Vašíčka zatím nevypovídali. Je možné, že předvoláni budou v září, kdy by se mělo v projednávání pokračovat.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Martucci o dědictví Bartošové: Artur bude za vodou a Rychtář v p*deli

Aneta Vignerová už není sama. Fotbalistu vyměnila za hokejku

TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Buffalo Sabres - Washington Capitals

   21:05 22:55
   22:55

   Hokej: NHL - v hlavní roli Češi

   23:10

   Truck Racing Magazine (3)

   23:30

   Večerní sportovní noviny

   23:35

   Finále Západní konference NHL 2019

   01:05

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights 2017

 • Nova Sport 2

  • Kde poušť potkává oceán

   21:10 22:05
   22:05

   World Darts Championship 2019

   02:05

   UFC Reloaded (29)

   09:00

   Premier League Darts 2019

   11:20

   Element (415)

   11:35

   Jorge Lorenzo - Válečník

Celý program