Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ruské zbraně na MS? Kovalčuk, Frolov či Grebeškov

Témata:

Hokejisty Ruska posílí na květnovém mistrovství světa v Německu kanonýr Ilja Kovalčuk z New Jersey, další útočník Alexandr Frolov z Los Angeles a obránce Denis Grebeškov z Nashvillu.

Všichni tři se podíleli na zisku titulu na loňském světovém šampionátu ve Švýcarsku, Kovalčuk s Grebeškovem nechyběli ani při triumfu o rok dříve v Kanadě a také na únorových olympijských hrách ve Vancouveru, kde prožili čtvrtfinálového vyřazení od Kanady.
 

Už nyní má trenér sborné Vjačeslav Bykov v přípravě a v nominaci na Švédské hry sedm hráčů z NHL. K dispozici má útočníky Maxima Afinogenova a Jevgenije Arťjuchina z Atlanty, Nikolaje Kuljomina z Toronta, Artěma Anisimova z New Jersey, Envera Lisina z New Yorku Rangers, obránce Dmitrije Kulikova z Floridy a brankáře Antona Chudobina z Minnesoty. Ten ale odchytal za Wild jen dva zápasy, jinak působil na farmě v Houstonu v nižší AHL.
 

Naopak kvůli zranění Rusko neposílí zadák Anton Volčenkov z Ottawy. Z domácí soutěže Bykov nemůže počítat s útočníkem Igorem Grigorenkem z Ufy, již dříve se zranil kapitán Alexej Morozov z Kazaně. Pro turnaj Euro Hockey Tour také nebude k dispozici další útočník Alexandr Radulov z Ufy, který by měl ale světový šampionát stihnout.

ČTK

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:50 00:40

   Moto GP - VC Velké Británie (trénink Moto GP)

   00:40

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (3/3)

   01:35

   Infinite Trail

   02:05

   Fotbal: Orlando City SC - Atlanta United FC

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Cape Pioneer Trek

 • Nova Sport 2

  • 23:35 01:15

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   01:15

   UFC Countdown: Cormier vs. Miocic 2

   02:05

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   08:00

   NZ Darts Masters

   13:00

   Sportovní originaly - 180 s Raymondem van Barneveldem 2

   13:25

   UFC Ultimate knockouts (1)

Celý Program