Hokejového brankáře Rajčáka na Slovensku pobodali, jeho stav je vážný

Gólman
Zdroj: oficiální zdroj
Téma:

Slovenského hokejového brankáře druholigového SHK Hodonín Tomáše Rajčáka napadli na diskotéce v Radošovcích tři Turci a několikrát ho bodli do hrudi.

Jednadvacetiletý gólman se v neděli probudil z umělého spánku, jeho zdravotní stav však zůstává i nadále vážný, informuje slovenský deník Nový čas.
 

"Je to neuvěřitelná tragédie. Tomáše trénuji, je to velmi šikovný chlapec. Všichni mu držíme palce, aby se uzdravil," prohlásil trenér Hodonína Svatopluk Číhal. Na dně jsou i hráčovi rodiče. "Víte, když vám jde syn na diskotéku, nepočítáte s tím, že by ho měl někdo zabít. Připadá mi to jako z hororového filmu," konstatoval šokovaný brankářův otec Ján Rajčák.
 

Talentovaný gólman vyrazil v pátek večer na diskotéku v Radošovcích (okres Skalice), kam v ranních hodinách přišla také skupinka Turků, žijících v nedalekém moravském Hodoníně. Podle svědků dorazili s cílem krást dámské kabelky, proti tomu se ale razantně postavila parta mladíků včetně Rajčáka. Turci na ně po chvíli vytáhli nože a začali je zběsile bodat.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

"Celé to bylo jako ze zlého snu. Mysleli jsme, že bije naše poslední hodina," prohlásil Rajčákův kamarád Richard, jenž byl také terčem útoku. Další dva místní utrpěli středně těžká zranění, lehce zraněn byl i jeden Turek. "Policie zajistila tří podezřelé osoby turecké národnosti," uvedla policejní mluvčí Martina Kredatusová s tím, že jsou podezříváni ze spáchání trestné činnosti.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:00 20:45

   Washington Capitals - Pittsburgh PenguinsPřímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News - Premiéra)

   20:45

   Marek Hyka - Hlavou dolů (5)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   Magazín Evropské ligy (9)

   21:35

   NBA: Los Angeles Lakers - Boston Celtics

   00:05

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • 18:55 20:55

   UFC Fight Night: Felder vs. Hooker

   20:55

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Girondins Bordeaux

   22:50

   Box: Wilder vs. Fury 2

   00:55

   UFC Reloaded (17)

   01:45

   Eintracht Frankfurt - Red Bull Salzburg

   09:00

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Stade Reims

Celý Program