Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

je to tvrďák

DĚSIVÉ: Rozpáranou tvář hokejisty spravily desítky stehů, už chce ale hrát

Sebastian Courcelles
Zdroj: Twitter
Sebastian Courcelles
Témata:

Sebastien Courcelles, i jeho spoluhráči a kamarádi si prožili chvíle hrůzy. Rozřízlá tvář a nával husté tmavé krve nevěštil nic dobrého. Naštěstí to spravilo několik desítek stehů. V pátek se ale už chystá na led!

Při střetu s Jeanem-Michelem Bolducem utrpěl jeho obličej šílenou řeznou ránu. Byl to šok, a co se děje, pochopil Sebastien Courcelles prý až na operačním sále. Je to ale tvrdý chlapík a tak ve chvíli, kdy ho pustili z nemocnice, mluvil odhodlaně.
 

Kapitán týmu Thetford Mines Sebastien Courcelles jednoduše ihned po lékařském zákroku hovořil o návratu na led. Vždyť je z Kanady a hokej je něco jako náboženství. "Chci hrát už v pátek. Vezmu si košík na obličej půjdu na to. Zatím musím přiznat, že mám trochu problémy s lícním nervem a nemohu se smát, protože mám tvář mírně zmrazenou," vysvětluje.
 

Starost prostě nemá a jeho zranění zanechalo šrámy spíš na duši jeho spoluhráčů, kamarádů a příbuzných. "Můj obličej je oteklý, ale jsem v pořádku. Kdyby mě nezastavila moje žena, tak jsme chtěl jsem jít v pondělí do práce," vypráví.
 

A ani v nemocnici si Courcelles nepřipadal nijak zvláštně. "Zatímco jsem čekal na pohotovosti, tak přijali dva lidi se zástavou srdce. Řekli mi, že jejich stav je horší, než můj," vypráví kanadský drsňák. Nejhůře tak dopadl asi gólman Thetfordu. "Náš brankář Bobby Baril prý málem omdlel," snaží se usmát Sebastian Courcelles.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   10:50

   KITE LIFE (1)

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Wild and Young - Kayak Portrait Adiran Mattern

   11:30

   MAXI TIP Poker Tour (8)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   World Matchplay Darts 2019

   11:30

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   12:00

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou

   13:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   15:00

   Mistrovství světa SKIF 2019

   16:45

   UFC Now (18)

Celý Program