Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

s ostudou domů

Nemáme na to, přiznal Ronaldo. Messi a Neymar uspěli, on ne

Cristiano Ronaldo
Zdroj: isifa.com
Cristiano Ronaldo

Neymar září, Messi táhne Argentinu svými góly. Třetí z trojice fotbalových celebrit ale důvod k radosti nemá. Cristiano Ronaldo v Brazílii se svým týmem shořel. Lepší fotbal než Portugalci, hrají i Američané. Ale i proto že hlavní hvězda nedává góly.

Cristiano Ronaldo měl možnost v utkání s Ghanou nejen dostat Portugalsko do play off, ale v jediném utkání mistrovství světa také střelecky dotáhnout na svého rivala v boji o post nejlepšího fotbalisty světa Lionela Messiho. Jenže selhal střelecky. V posledním zápase základní skupiny byl hned pětkrát blízko gólu! Dal ale jen jediný.
 

Drbe si hlavu, protože kdyby Portugalci vyhráli o čtyři branky, mohli postoupit. "Vytvořili jsme si hodně šancí, ale neproměnili jsme je," litoval Ronaldo, který byl vyhlášen hráčem zápasu. "Věděli jsme, že musíme vyhrát větším rozdílem a že jsme závislí na pomoci Německa. Bohužel se to nepovedlo, i když jsme si zasloužili lepší výsledek. Ale po tomto výkonu můžeme odjíždět s hlavou vztyčenou," prohlásil kanonýr Realu Madrid.


Na turnaji se mu však jako celému Portugalsku příliš nedařilo, vedle gólu si už připsal jen asistenci na trefu Varely při remíze 2:2 s USA. "Pravděpodobně jsme jen průměrný tým. Lhali bychom, kdybychom tvrdili, že patříme ke špičkovým týmům. Musíme být pokorní. Už jen to, že jsme se na turnaj dostali, musíme

čtk TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:30 17:00

   Cape Pioneer Trek Finals

   17:00

   Element (394)

   17:15

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   Nova Cup 2019 – Sahara race

   19:15

   Běhej lesy – Bílá

 • Nova Sport 2

  • 16:30 19:00

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   19:00

   UFC Ultimate knockouts (1)

   19:30

   Glemmride 2019

   20:00

   Fotbal: LA Galaxy - Seattle Sounders FC

   21:45

   Major League Soccer Highlights (24)

   22:15

   Cyklomagazín (3)

Celý Program