Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

fotbal

Jak jim vysvětlím, že koušu lidi... Suárez se bojí reakce rodiny

Suárez a jeho rodina
Zdroj: Facebook official

Luis Suárez sbírá jeden průšvih za druhým. Jestli se ale nečeho bojí, tak je to reakce jeho rodiny. Tuší, že bude muset svým dětem vysvětlit, proč jsou ho plné noviny a proč se objevují fotky, kde vypadá jako upír.

Výběr disciplinárních prohřešků uruguayského fotbalisty Luise Suáreze, jemuž hrozí trest za kousnutí soupeře v úterním duelu s Itálií , je opravdu velmi pestrý. Nabízíme vám ty jeho největší průšvihy.
 

Co ale na to říká jeho rodina? Manželka Sofia se asi už smířila s tím, že když její miláček vleze na hřiště, mění se v blázna, který nekontroluje své chování. Ale co řekne dětem Delfině a Benjaminovi, až se ho zeptají: Tatínku, ty jsi vážně upír?
 

Suarez jako upír
Zdroj: Twitter

 

"Dvakrát jsem kousl protihráče a dvakrát jsem se za to styděl. Ale víc mě bolí představa, že mé děti to jednou uvidí na fotkách a já jim to budu musete nějak vysvětlit. V noci kvůli tomu často nespím," brečel Suarez na rameni reportérovi z britského Mirroru před šampionátem v Brazílii. No a nyní bude muset vysvětlovat další hryznutí.
 

Suárez a jeho rodina
Zdroj: Facebook official

 

Seznam prohřešků a blikanců: 
 

20. listopadu 2010 - Za kousnutí do ramena Otmana Bakkala z PSV Eindhoven si Suárez, hájící v té době barvy Ajaxu Amsterodam, vysloužil sedmizápasový distanc, pokutu a přezdívku Kanibal z Ajaxu.
 

15. října 2011 - Kvůli rasistickým urážkám Patrice Evry z Manchesteru United byl Suárez potrestán zákazem startu v osmi utkáních a pokutou 40.000 liber. Před následujícím utkáním s Manchesterem v únoru 2012 si útočník FC Liverpool odmítl s Evrou potřást rukou, což vyvolalo další vlnu kritiky.
 

6. prosince 2011 - V ligovém utkání s Fulhamem ukázal Suárez fanouškům soupeře obscénní gesto, za což si vysloužil jednozápasový distanc a pokutu 20.000 liber.
 

21. dubna 2013 - V ligovém utkání s Chelsea Suárez pokousal soupeřova obránce Branislava Ivanoviče. Za opakovaný prohřešek dostal desetizápasový trest a od klubu blíže nespecifikovanou pokutu.
 

24. června 2014 - V závěrečném duelu základní skupiny na mistrovství světa s Itálií uruguayský útočník kousl do ramena protivníkova obránce Giorgia Chielliniho, za což mu hrozí až dvouletý zákaz startu

tn.cz ČTK

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:05 16:20

   MotoGP - VC Aragonie (závod MotoGP)

   16:20

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Aragonie

   16:35

   FIA CEZ - závody na okruzích (4)

   17:00

   Off-road Maraton (5)

   17:20

   FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína Záznam kvalifikace na olympijský turnaj v plážovém volejbalu (muži)

   19:00

   Odpolední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 14:55 16:15

   Nova Sport Open 2019

   16:15

   Slovak Championship Open

   17:15

   Fotbal: Stade Reims - AS Monaco

   18:55

   FIA CEZ - závody na okruzích (4)

   19:25

   Truck Racing Magazine (7)

   19:45

   Ligue 1 Highlights (6)

Celý Program