Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.2. 2015 11:36
rozhovor na letné jako doma

OSM plus JEDNA otázka ke Kadlecovi: A co o něm řekl Lafata?

Zdroj: Nova Sport

Václav Kadlec je zpátky ve Spartě a hned v prvním utkání po návratu z Frankfurtu ukázal, že na Letné je prostě doma. Na hřišti pobyl jen tři minuty a už se radoval z gólu, předtím přitom stihl zahodit tutovku. Možná škoda, mohl to být hattrick.

Když se ho novináři po zápase ptali na pocity, byl logicky v dobré náladě. Takový snový návrat možná ani nečekal. Navíc si řekl o místo v základní sestavě. Trenér Lavička ho měl za žolíka, ale po duelu s Příbramí je jasné, že bude sparťanským esem.


O první neproměněné šanci: "Nezachoval jsem chladnou hlavu, mohl jsem si to vzít pravou do levý a zakončit v klidu, ale zpanikařil jsem. Třeba bych ale pak nedal ten druhej gól. Hlavně, že to dopadlo takhle. Kdybych se tím nějak zabýval, vrtal se v tom, mohlo by to ovlivnit můj další výkon. Věděl jsem, že je ještě dost času, a že přijdou další šance."


16

GALERIE: Václav Kadlec

Zdroj: isifa.com

Václav Kadlec - Příbram - 1

Hodnocení:


 

O prvním gólu: "Neřekl bych, že to brankář podcenil. Mně se povedl první dlouhej dotyk, mohl jsem jít do sprintu a pak už jsem to musel proměnit."
 

O krásné přihrávce na gól: "Děkoval jsem Krejdovi už na hřišti, bylo to od něj nádherný. Pro takový přihrávky se hraje fotbal, byla to skvělá akce."
 

O úlevě z povedeného prvního zápasu: "Takhle si to člověk představuje, že by to tak mohlo být a líp to fakt dopadnout asi nemohlo."
 

O Příbrami: "Nebylo to nic příjemného. Najednou vedli, i když se do té doby nedostali za půlku. My jsme ještě věděli, že můžou hodně zlobit ze standartek, že to mají nacvičený, třeba Pilík to kopnul fantasticky. Všechna čest."
 

O tom, zda bude příště v základu: "Určitě mi ty dva góly neuškodily, ale uvidíme, nechám to na panu Lavičkovi. Já bych samozřejmě chtěl nastoupit. Na Baníku se vždycky hraje těžce, je tam taková nevraživost a nikdy tam nejsou lehký zápasy."
 

O přijetí fanoušků: "Přijetí bylo super, byla jsem sám překvapenej, že to bylo až takový, takže jsem spokojenej a šťastnej."


O tom, kde hraje nejradši: "Je mi to vcelku jedno. Já bych se nerad pouštěl do toho, jestli nahoře, vpravo nebo vlevo. Je mi to jedno."
 

Co o něm řekl David Lafata: "Myslím, že Vašek je určitě posila. Dneska to potvrdil a doufám, že to bude potvrzovat i v dalších zápasech."

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 20:40 21:05

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (5)

   21:05

   Večerní Sportovní noviny

   21:10

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

   23:05

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

   01:05

   NHL: Boston Bruins - Columbus Blue Jackets

 • Nova Sport 2

  • 20:05 23:30

   Premier League Darts 2019

   23:30

   Major League Soccer Highlights (8)

   00:00

   Ligue 1 Highlights (33)

   01:00

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   01:30

   Natural Track Luge - World Championship

   02:05

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

Celý Program