Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

rozhovor na letné jako doma

OSM plus JEDNA otázka ke Kadlecovi: A co o něm řekl Lafata?

Václav Kadlec je zpátky ve Spartě a hned v prvním utkání po návratu z Frankfurtu ukázal, že na Letné je prostě doma. Na hřišti pobyl jen tři minuty a už se radoval z gólu, předtím přitom stihl zahodit tutovku. Možná škoda, mohl to být hattrick.

Když se ho novináři po zápase ptali na pocity, byl logicky v dobré náladě. Takový snový návrat možná ani nečekal. Navíc si řekl o místo v základní sestavě. Trenér Lavička ho měl za žolíka, ale po duelu s Příbramí je jasné, že bude sparťanským esem.


O první neproměněné šanci: "Nezachoval jsem chladnou hlavu, mohl jsem si to vzít pravou do levý a zakončit v klidu, ale zpanikařil jsem. Třeba bych ale pak nedal ten druhej gól. Hlavně, že to dopadlo takhle. Kdybych se tím nějak zabýval, vrtal se v tom, mohlo by to ovlivnit můj další výkon. Věděl jsem, že je ještě dost času, a že přijdou další šance."


16

GALERIE: Václav Kadlec

Zdroj: isifa.com

Václav Kadlec - Příbram - 1

Hodnocení:


 

O prvním gólu: "Neřekl bych, že to brankář podcenil. Mně se povedl první dlouhej dotyk, mohl jsem jít do sprintu a pak už jsem to musel proměnit."
 

O krásné přihrávce na gól: "Děkoval jsem Krejdovi už na hřišti, bylo to od něj nádherný. Pro takový přihrávky se hraje fotbal, byla to skvělá akce."
 

O úlevě z povedeného prvního zápasu: "Takhle si to člověk představuje, že by to tak mohlo být a líp to fakt dopadnout asi nemohlo."
 

O Příbrami: "Nebylo to nic příjemného. Najednou vedli, i když se do té doby nedostali za půlku. My jsme ještě věděli, že můžou hodně zlobit ze standartek, že to mají nacvičený, třeba Pilík to kopnul fantasticky. Všechna čest."
 

O tom, zda bude příště v základu: "Určitě mi ty dva góly neuškodily, ale uvidíme, nechám to na panu Lavičkovi. Já bych samozřejmě chtěl nastoupit. Na Baníku se vždycky hraje těžce, je tam taková nevraživost a nikdy tam nejsou lehký zápasy."
 

O přijetí fanoušků: "Přijetí bylo super, byla jsem sám překvapenej, že to bylo až takový, takže jsem spokojenej a šťastnej."


O tom, kde hraje nejradši: "Je mi to vcelku jedno. Já bych se nerad pouštěl do toho, jestli nahoře, vpravo nebo vlevo. Je mi to jedno."
 

Co o něm řekl David Lafata: "Myslím, že Vašek je určitě posila. Dneska to potvrdil a doufám, že to bude potvrzovat i v dalších zápasech."

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:20 18:50

   Rychlá kola (7)

   18:50

   NBA – akce měsíce

   19:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   19:30

   Cliff Diving World Series - Libanon

   20:45

   RunTour – Liberec

   21:00

   Večerní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 17:30 20:05

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   20:05

   World Matchplay Darts 2019

   00:00

   Ambassador’s 2019

   00:10

   Sport Hradec Cup 2019

   00:25

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   02:10

   UFC Now (17)

Celý Program