KANONÝR MÁ POTÍŽE

PRŮŠVIH: Vydra na Itálii asi nebude! Proč nedohrál ve Wembley?

Matěj Vydra
Zdroj: isifa.com
Matěj Vydra
Téma:

Matěj Vydra snil svůj sen, že s Watfordem vykope postup do Premier League, ale ten sen se rozplynul. Ve finále play-off ve vyprodaném Wembley Watford prohrál 0:1 po prodloužení s Crystal Palace. Vydra navíc nedohrál, protože k bolavé svalu přibylo i zranění kotníku.

Za Watford nastoupili v základu dva Češi. Matěj Vydra a Daniel Pudil. Prvně jmenovaný ale musel v poločase střídat kvůli zranění. „Bohužel, někteří naši důležití hráči jako Vydra nebyli před zápasem zcela fit. Měl problémy s kotníkem, proto musel střídat,“ řekl trenér Gianfranco Zola.
 

„Matěj celý minulý týden netrénoval kvůli problémům se svalem. Lékaři se ho snažili dát na finále dohromady, ale i tak cítil v tom svalu určité pnutí a v průběhu utkání si navíc poranil kotník. Má to nateklé a s reprezentací na zápas proti Itálii to nevypadá vůbec dobře. Asi ho čeká nějaká pauza,“ řekl z Londýna hráčův agent Ondrej Chovanec pro web www.chovanecsport.cz.
 

Pudil odehrál celý zápas a byl hodně smutný, že to nakonec nevyšlo. „Věřím, že nás to posílí pro příští sezónu a budeme ještě lepší než letos. Slibuju všem fanouškům, že uděláme maximum pro postup do Premier League,“ uvedl Pudil po zápase, který v hledišti sledoval i trenér Jose Mourinho.

jpz TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   FCSB - FC Slovan Liberec

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   12:50

   Element (423)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Lincoln City - Liverpool FC

   09:00 10:45
   10:45

   UFC Countdown: Adesanya vs. Costa

   11:35

   Inside the Octagon: Adesanya vs. Costa

   12:00

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   13:00

   NBA: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers

   15:00

   Fotbal: Portland Timbers - Seattle Sounders FC

Celý program