Vacek: Z Chieva jsem nadšený, teď chci zničit Skoty!

Témata:

Kamil Vacek si užil krátkou návštěvu Chieva, kam přestoupil, ale nyní už myslí hlavně na důležitý zápas se Skotskem.

Čtyřiadvacetiletý fotbalový záložník Kamil Vacek přijel na pondělní reprezentační sraz už jako hráč italského Chieva Verona, kam přestoupil v pátek ihned po zápase Sparty s Vasluí. Talentovaný středopolař v rozhovoru pro agenturu Mediafax popisoval první dojmy z nového angažmá.

 

Vacek už si zahrál i proti Interu Milán

 

Poslední dny byly pro čtyřiadvacetiletého hráče hodně hektické. "Odlétal jsem do Itálie už v pátek ráno, Chievo ještě ten den chtělo zaregistrovat můj přestup, jelikož se nevědělo, jestli začne italská liga. Chtěli, aby to bylo hotové, což se nakonec povedlo. Jen to bylo strašně náročné, vůbec jsem nespal, celý pátek se dořešovali věci jako smlouvy a tak,“ popisoval Vacek.

 

Rozhovor s Kamilem Vackem na reprezentačním srazu:

 

 

Den po podpisu smlouvy v Chievo Verona zamířil Vacek znovu na hřiště, o přátelském zápase s Interem Milán prý nic netušil. "V sobotu už jsem odjížděl s mužstvem, předtím jsem o zápase vlastně ani nevěděl. Trenérovi jsem říkal, že poslední týdny byly hektické. Byli jsme domluvení, že budu hrát maximálně 10 minut, ale nakonec mě tam dal na celý poločas, takže jsem toho měl plné zuby. Určitě to však byl zážitek, hrálo se před 20 tisíci lidmi,“ uvedl Vacek, jehož tým nakonec vyhrál 3:2. "Začátek angažmá byl hodně ostrý, ale ty pocity jsou zatím skvělé,“ dodal.

 

Celkově na mladého záložníka nové prostředí hodně zapůsobilo. "Mají nádherný tréninkový areál, při příjezdu na mě čekali trenér a prezident klubu, takže je vidět, že o mě dlouho stáli. Vlastně na mě dva měsíce čekali,“ řekl český fotbalista, jehož přestup z Letné se začal rodit už na začátku letního přestupního období.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Čtyřiadvacetiletý záložník by nyní rád rozšířil svou bilanci tří startů za národní tým České republiky. "Jsem strašně rád, že u toho mohu být. Zápas v Norsku nám nevyšel, my to všichni víme. Na Skotsko se všichni těšíme, uděláme pro to všechno,“ říká Vacek.

tn.cz / Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:05 12:45

   Fotbal: Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram

   12:45

   Marek Hyka - Hlavou dolů (1)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Florbal: AIF - SPV

   14:45

   Cape Pioneer - Part 1

   15:15

   Basketbal: Iberostar Tenerife - ERA Nymburk

 • Nova Sport 2

  • 11:35 12:30

   UFC Now (26)

   12:30

   Maxi Tip Poker Tour (34)

   13:00

   NBA: New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers

   15:00

   NHL: Carolina Hurricanes - New York Islanders

   16:45

   Element (405)

   17:00

   World Rookie Tour - Part 2

Celý Program