Rezek odehrál svůj nejlepší zápas v reprezentaci

Jan Rezek
Zdroj: Mediafax
Jan Rezek
Téma:

Záložník Jan Rezek odehrál v Praze na Letné, kde česká fotbalová reprezentace rozstřílela v přátelském utkání Ukrajinu 4:0, svůj nejlepší zápas v dresu národního týmu. Opět se nevyhnul penaltové epizodě.

Jan Rezek nastoupil v A mužstvu České republiky poosmé, dal svou první branku, po faulu Ševčuka na něj kopal už ve 4. minutě Michal Kadlec úspěšně pokutový kop. Opět byl tedy strůjcem penaltového momentu, stejně jako ve Španělsku a v sobotu ve Skotsku. V Granadě poměrně zbytečně fauloval, situace z 90. minuty sobotního duelu v Glasgowě se omílá ještě nyní. Tentokrát však žádné diskuse nebudou, situace byla naprosto jasná.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

"Samozřejmě, že to byla penalta, můžete si to klidně zase rozebrat na videu," pronesl Rezek poněkud uštěpačně, ale pak se usmál. "Po zápase ve Skotsku jsme potřeboval potvrdit vzestup formy našeho mužstva, chtěli jsme zvítězit, díky dvěma gólům v úvodu jsme měli klid a situaci pod kontrolou. Myslím, že jsme odehráli dobré utkání, výsledek je dost přesvědčivý," řekl hráč kyperské Famagusty.
 

Zápas se mu vydařil mimořádně. "Asi jo, zřejmě to bylo moje nejlepší utkání v áčku. Ale reakce v novinách si číst určitě nebudu, ráno letím na Kypr. Stejně už noviny dávno nečtu. Výhra nad Ukrajinou se cení, teď abychom zvládli dobře ještě závěr kvalifikace o EURO 2012," dodal Jan Rezek.

Mediafax

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Montreal Impact - Nashville SC

   20:25 22:10
   22:10

   Element (425)

   22:20

   NBA – akce měsíce

   22:30

   Magazín Evropské ligy (2)

   23:00

   Večerní sportovní noviny

   23:05

   FIA Karting Grand Prix

 • Nova Sport 2

  • Basketbal: Limoges CSP - Igokea

   20:25 22:05
   22:05

   NBA - Vychytralé akce

   22:30

   Verbier E - Bike Festival

   23:00

   Hapoel Beer - Sheva - SK Slavia Praha

   00:45

   Magazín Evropské ligy (2)

   01:10

   UFC Unleashed (8)

Celý program