VIDEO: Radek Drulák nemá č****a, zpívali fotbalisté!

Témata:

Hodně vulgárním způsobem reagovali fotbalisté při postupových oslavách na dřívější kritiku, kterou na ně během kvalifikace chrlil Radek Drulák.

Po obrovských těžkostech v kvalifikaci se české fotbalové reprezentaci nakonec podařilo postoupit na evropský šampionát. S ohledem na kritiku, která se na fotbalisty valila ze všech stran, se pro ně jednalo o velkou satisfakci.
 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
Bujaré oslavy fotbalistů. Domů dorazili skoro nazí
VÁLKA! "Šmicer? Ať ten mladý SMRAD DRŽÍ HUBU,“ soptí Drulák
 

A při oslavách postupu tak čeští hráči povolili uzdu svým emocím a pustili se do těch, kteří je kritizovali a nevěřili jim. Symbolem této kritiky se stal Radek Drulák, který se navezl do reprezentačního kouče Michala Bílka po remíze 2:2 ve Skotsku. "Na co tam ten Bílek sedí? Buď tomu nerozumí, tak ať jde do prdele. Nebo má strach toho hráče vystřídat, že mu příště nepřijede? Tak to ať jde taky někam. Podle mě není persóna. Vůbec žádná, nikdy nebyla," řekl tehdy Drulák po zápase deníku Sport.

 

Anketa

Souhlasíte se způsobem, jakým slavili fotbalisté postup?

Hlasovalo 14508 lidí.

 

A bývalý reprezentant se pustil i do hráčů, kteří podle něj hráli ve Skotsku špatně. Největší kritika se ale snesla na manažera reprezentace Vladimíra Šmicera, který mu přes noviny oponoval a to Druláka ještě více rozlobilo. "Ať drží hubu, je ještě sopel podle mě. Ať se podle toho chová. Mě by neměl kritizovat takovej mladej smrad jako je Šmicer, chybí mu úcta k nám starším, co jsme něco dokázali,“ řekl tehdy na Šmicerovu adresu Drulák.

 

Drulák: Žalovat je nebudu

 

A právě tyto a další výroky Drulákovi čeští fotbalisté na letišti v Podgorici "spočítali". Při čekání na let do Prahy zřejmě alkoholem posilnění hráči zpívali nejen tradiční "Kdo neskáče, není Čech", ale i "Radek Drulák nemá č****a". Přitom věděli, že je natáčí kamera, dokonce to pojali jako veřejné vystoupení. "Toč to! Ale vysílat se to bude až po 22. hodině," hulákal jeden z hráčů těsně před sborovým začátkem pokřiku.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Samotný Drulák uvažoval o možnosti, že bude žalovat Fotbalovou asociaci České republiky (FA ČR) i samotné hráče. Nakonec od toho ale upustil. "Přemýšel jsem o tom celou noc a dokonce se mi nabízeli nějací právníci, ale s nikým se soudit nebudu. Nějaké kroky podniknout chci, ale nebudu to řešit soudní cestou," řekl ve čtvrtek TV Nova Radek Drulák. "Před pravými fanoušky se hráči odepsali sami. Já počítal s tím, že když budu kritizovat, tak se mi to může vrátit, ale nečekal jsem, že to bude takovýmto stylem," dodal Drulák.

 

Výstup reprezentantů odsoudil bývalý gólman reprezentace Pavel Srníček. "Když už to vyhráli, tak se nad to mohli nějak povznést. Myslím si, že to pro ten náš fotbal není dobrá reklama," uvedl bývalý gólman v rozhovoru pro tn.cz.

jvl, hrc TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:45

   Basketbal: Nižnij Novgorod - Iberostar Tenerife

   14:45

   Magazín Evropské ligy (6)

   15:35

   Rebel Prague Darts Masters 2019 - Souboj LegendOhlédnutí za šipkařskou exhibicí s účastí Phila Taylora

   15:55

   Rychlá kola (12)

   16:25

   NHL: Los Angeles Kings - New York Rangers

   18:10

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   NHL: Los Angeles Kings - New York Rangers

   14:45

   NHL – akce měsíce

   14:55

   Basketbal: Besiktas Sompo Sigorta - PAOK

   16:35

   World Rookie Tour - Part 1

   17:00

   UFC Reloaded (9)

   17:55

   Basketbal: Peristeri winmasters - Gaziantep

Celý Program