Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

HURÁ NA OSTROVY

Vydra bude hrát Premier League za West Bromwich, tým to oznámil v češtině

Vydra
Zdroj: Twitter
Témata:

Útočník Matěj Vydra stráví nadcházející sezonu ve West Bromwichi. Anglický klub dnes potvrdil, že získal českého fotbalového reprezentanta na roční hostování z italského Udine. Na svém klubovém účtu na sociální síti Twitter uveřejnil fotku českého hráče s českým textem.

Podle zákulisních informací West Bromwich za Vydrovo hostování, v němž není zahrnuta opce na možný přestup, zaplatí téměř dva miliony liber (asi 60 milionů korun).
 

"Přál jsem si Premier League, splnilo se mi to. Jsem za to rád, že se kluby dohodly a že mě Udine pustilo. Nejdu tam vysedávat, chci navázat na minulou sezonu," řekl Vydra novinářům před odletem ke středečnímu přípravnému utkání reprezentace v Maďarsku.
 

Ve West Bromwichci si od Vydry hodně slibují a udělali i krásné gesto, když podpis smlouvy oznámili na Twitteru v češtině. "WBA dnes podepsal rocni hostovani Mateje Vydry z klubu Udinese. Vitame Mateje v nasem klubu a prejeme mu hodne stesti," uvedl klub na sociální síti.

Vydra
Zdroj: Twitter

Vydra si v minulé sezoně v Anglii udělal jméno při angažmá ve Watfordu, kde nastřílel 22 branek a byl vyhlášen nejlepším hráčem druhé anglické ligy. I když s týmem neuspěl ve finále play off, Premier League si nakonec stejně zahraje za West Bromwich, který v uplynulém ročníku skončil osmý.
 

"Pro Matěje je Premier League splněný sen. V jeho kariéře to je další krok nahoru, ale já nepochybuju, že i takovou výzvu zvládne. Ale teď je předčasné spekulovat o tom, jestli po sezoně může Matějova spolupráce s West Bromem pokračovat," řekl ČTK Vydrův agent Ondrej Chovanec.

ČTK

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 22:35

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - THW Kiel

   22:35

   Czech Open 2019

   22:50

   Nova Cup 2019 – Sahara race

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

   23:05

   Moto GP - VC Velké Británie (trénink Moto3)

   23:50

   Moto GP - VC Velké Británie (trénink Moto GP)

 • Nova Sport 2

  • 21:05 23:35

   NZ Darts Masters

   23:35

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   01:15

   UFC Countdown: Cormier vs. Miocic 2

   02:05

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   08:00

   NZ Darts Masters

   13:00

   Sportovní originaly - 180 s Raymondem van Barneveldem 2

Celý Program