Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

KOMEDIANTI

VIDEO: PARODIE! Rooney na koloběžce nahání autobus Chelsea

Témata:

Vzpomeňte, když byl Arsenal na turné ve Vietnamu, našel se oddaný fanoušek, který za autobusem Gunners běžel osm kilometrů a nakonec byl odměněn tím, že ho kouč Wenger pozval mezi své svěřence dovnitř. Hitem internetu je teď parodie na toto video, ve které Wayne Rooney nahání autobus Chelsea.

V Anglii se vedou bouřlivé diskuze nad dalším působením elitního útočníka Wayna Rooneho. Ten je sice pod smlouvou v Manchesteru United, ale ke konci sezony moc nehrál a není divu, že by se zřejmě přestupu nebránil. Hlasitě se mluví o zájmu Chelsea.
 


Bookmakeři sázkové kanceláře se nechali inspirovat videem malého Vietnamce běžícím za autobusem Arsenalu a spekulacemi o přesunu Rooneyho do Chelsea a vytvořili velmi povedený a hlavně vtipný klip.
 

Na něm běží cvalík s obličejem Rooneyho za autobusem Chelsea. Fotbalisté Blues ho povzbuzují, ale ostroslřelec nestačí. Bere si na pomoc koloběžku, na které předvede i gymnastickou finesu - holubičku a vzápětí si dá velký burger.
 

Vše končí podobně jako v příběhu mladého Viatnamce. Autobus Rooneymu zastaví a fotbalista vstoupí mezi hvězdy Chelsea. Ty ho nadšeně vítají a i sám Rooney je u vytržení. Dokonce tak moc, že se pyšně pochlubí svým vypaseným pupíkem.

jpz TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:35 03:30

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Hokej: St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

   11:30

   NBA 2019

 • Nova Sport 2

  • 02:10 03:00

   UFC Now (17)

   03:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   09:00

   World Matchplay Darts 2019

   11:25

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   11:50

   RunTour – Liberec

   12:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

Celý Program