BLUES JEDOU

Čech vychytal nulu a Chelsea je stoprocentní, Van Persie se trefil za United

Chelsea je zatím v Premier league stoprocentní. Vyhrála i třetí zápas a český gólman Petr Čech si navíc připsal druhou vychytanou nulu. Blue doma porazili Newcastle 2:0.

O výhře Chelsea rozhodl Eden Hazard, který se ve 22. minutě trefil z penalty. Pojistku přidal v nastavení prvního poločasu Torres. Ve zbytku zápasu diváci na Stamford Bridge další gól neviděli.

To Manchester United na domácím hřišti porazil Fulham 3:2. Hosté sice vedli od třetí minuty, ale pak k obratu zavelel kanonýr Robin van Persie. Ten poprvé nastoupil v základní sestavě a prosadil se už po deseti minutách hry.

Po vedoucím gólu Fulhamu Old Trafford už ve 3. minutě utichl, ale ne na dlouho. V desáté minutě se totiž prosadila největší posila Rudých ďáblů Robin van Persie. Srovnal na 1:1 a zavelel k obratu. Ještě do přestávky se trefila posila z Dortmundu Kagawa a na 3:1 upravil Rafael. Po hodině hry si sice dal vlastní gól Vidič, ale na vítězství United to nic nezměnil.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Manchester United po překvapivé prohře v úvodním kole na hřišti Evertonu zvládl domácí zápas a připsal si tři body do ligové tabulky.

V dalších zápasech ztratil body Tottenham, který remizoval s West Bromwichem. O výhru přišel v poslední minutě. Southampton prohrál s Wiganem 0:2, Norwich remizoval s Queens Park Rangers. Aston Villa doma nestačila na Everton a podlehla 1:3, Swansea přehrála 3:0 West Ham.