twitter Jako malé dítě

KLAUNI! Škrtel to řekl na plná ústa, prý přijde další trest

Martin Škrtel
Zdroj: Twitter
Martin Škrtel

Slovenský obránce ve službách Liverpoolu Martin Škrtel vyfasoval od disciplinární komise stopku na tři zápasy za šlápnutí na gólmana Manchesteru United De Geu. Zřejmě mu to ale nestačí, protože si koleduje o nášup. Na trest totiž reagoval poněkud svérázným způsobem.

Škrtel si nucenou třízápasovou přestávku vysloužil za situaci v utkání proti Manchesteru United (1:2). Běžel už nastavený čas, když stoper nešetrně šlápl na nohu brankáři soupeře Davidu De Geovi. Elitní anglický rozhodčí Martin Atkinson zákrok ponechal bez trestu, disciplinární komise jej však už odměnila.

 

 

Liverpoolský fotbalista si na tři utkání od fotbalu odpočine. Zdá se ale, že mu to nestačí. Třicetiletý obránce se totiž zachoval jako dítě a po vynesení rozsudku vyvěsil na svém instagramovém profilu obrázek znázorňující skupinu klaunů.Jak hráčova fantazie zapůsobí na disciplinárku, zatím jisté není. Obránce si však už může v rozpisu škrtnout ligová utkání na Arsenalu (4. dubna) a s Newcastlem (13. dubna) a zápas FA Cupu na hřišti Blackburnu, který Liverpool odehraje 8. dubna.

 

Škrtel navíc nebude jedinou oporou, která bude Liverpoolu ve zmíněné trojici zápasů chybět. Za červenou kartu, kterou si vysloužil po pouhých osmatřiceti sekundách na hřišti za šlápnutí na Herreru, bude stejně dlouho absentovat i Steven Gerrard.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:30 13:00

   Winter Games - Freeski & Snowboard

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   NHL: Colorado Avalanche - Detroit Red Wings

   14:50

   Marek Hyka - Hlavou dolů (2)

   15:05

   Element (405)

   15:20

   SkiTour 2020 – Bedřichovský Night Light Marathon

 • Nova Sport 2

  • 11:15 13:45

   NBA 360

   13:45

   NBA: Boston Celtics - Los Angeles Lakers

   15:50

   UFC 246: McGregor vs. Cowboy

   17:55

   Basketbal: Teksüt Bandirma - RASTA Vechta

   19:50

   Cape Pioneer - Part 2

   20:15

   Winter Games - Freeski & Snowboard

Celý Program