VIDEO neuvěřitelný zápas

TOHLE JE ANGLIE! Vydra a spol. přežili smrt a za půl minuty slavili!

Watford - Leicester
Zdroj: Getty Images
Watford - Leicester
Téma:

Dokonalý příběh. Jak přijít během 20 sekund o naději postupu do Premier League a jak pozvat své fanoušky do Wembley! A v jedné z hlavních rolí byl Matěj Vydra. Už jste viděli strhující závěr semifinále play off druhé anglické ligy mezi Watfordem a Leicesterem?

Bylo to něco neuvěřitelného a šíleného, co se stalo během 20 sekund ve Watfordu. Hrála se už sedmá minuta nastavení a sudí Oliver nařídil penaltu proti domácím! Zářez? Ne! V Anglii se nediskutuje, jestli byla nebo nebyla nařízena oprávněně.


"To, že penaltu nedal, byla pomoc od toho nahoře za celou sezonu, protože my bychom si vypadnout nezasloužili," tvrdil záložník Watfordu Daniel Pudil.


VIDEO ZE ZÁPASU WATFORD - LEICESTER
(Dailymotion.com)


Watford vs. Leicester City Video Highlights by eminemmmm


K exekuci se postavil sám faulovaný Anthony Knockaert. Jenže sílu okamžiku neunesl. Manuel Almunia jeho exekuci nadvakrát zlikvidoval. A v tu chvíli začal také smrtící kontr!


Watford přenesl hru na druhou stranu, přetažený centr Davida Nugenta vrátil před bránu Harry Kane a pak už přišla chvíle Troye Deeneyho. Útočník Watfordu napálil míč do sítě a strhl lavinu oslav.


"Když jsme dali ten gól, prostě konec. Tma, euforie. Něco nepopsatelného," líčil Matěj Vydra.
 

Také byl jako jeden z prvních gratulantů byl u hrdiny večera. On sám ale dal mimochodem dva parádní góly! "Ani jsem v tu chvíli nevěděl, jestli mi balon skočil, nebo ne. Křápnul jsem do něj a bylo to tam. Jednou to takhle dával Van Persie, tak jsem to od něj okoukal," řekl ke své první trefě.
 

Gól mu psychicky hodně pomohl. "Cítil jsem se tak dobře, jako bych se znovu narodil. Věřil jsem, že už nějaký gól dám a hlavně, že postoupíme," uvedl Matěj Vydra.


Watford je i díky českému útočníkovi stále ve hře o postup do Premiér League. A zahraje si o něj na slavném Wembley v neděli 27. května proti lepšímu z dvojice Brighton – Crystal Palace.


ram TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   FCSB - FC Slovan Liberec

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   12:50

   Element (423)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Lincoln City - Liverpool FC

   09:00 10:45
   10:45

   UFC Countdown: Adesanya vs. Costa

   11:35

   Inside the Octagon: Adesanya vs. Costa

   12:00

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   13:00

   NBA: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers

   15:00

   Fotbal: Portland Timbers - Seattle Sounders FC

Celý program