Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video TO BY BYLA PECKA

Snajpr Cristiano Ronaldo do Manchesteru United! Chystá se gigantický přestup?

Zdroj: TV Nova
Témata:

Naprosto exkluzivní fotbalový dárek zřejmě dostanou fandové Manchesteru United. Hodně se totiž přiblížil návrat hvězdného Crisitiana Ronalda do tohoto slavného klubu. V Realu Madrid nedostal novou smlouvu, a tak jeho trpělivost přetekla.

Šest let těšil Ronaldo svými góly fanoušky Manchesteru United a získal v dresu Rudých ďáblů devět velkých trofejí včetně vítězství v Lize mistrů. Teď se přiblížil moment návratu. V Realu jsou vztahy na bodu mrazu, naposledy seděl na lavičce i brankář a kapitán Casillas. Ronaldo se trápil a byla z toho další prohra. Hodně naštvaný byl i trenér Mourinho.
 

„Nejsem naivní dítě, takže vím, že mistrovský titul je ztracený. Ale čeká nás Liga mistrů. Žádné odchody nepřipadají v úvahu,“ zněl přesvědčivě Mourinho.
 

Jenže vyprávějte to Ronaldovi. Ten už během podzimu trucoval kvůli nové smlouvě. Jeho roční příjem je 244 milionů a s těmito pohádkovými penězi byl nejlépe placeným fotbalistou světa. Jenže nyní dostal podobnou smlouvu i Lionel Messi v Barceloně a Ronaldo si nejspíš řekl, že on musí mít víc.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Krvavé K.O. na hřišti. Ronaldo dostal loktem do oka, přesto dal gól
 

„Nechci říkat, kdo z nás dvou je lepší, ale kdybych to hodnotil, podíval bych se, kdo v posledním roce vyhrál důležitější trofeje,“ uvedl k tomuto tématu Ronaldo. Od nového roku budou navíc ve Španělsku o 25 procent vyšší daně, a Ronaldo tak touží po návratu do Anglie. Pokud by se tenhle megapřestup uskutečnil, byla by to hodně výbušná věc. Real a Manchester se totiž utkají hned v dalším kole Ligy mistrů.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Boháči z PSG loví v Realu. Chtějí Ronalda i kouče Mourinha
 

„Cristiana bych kdykoli rád přivítal zpět v našem týmu, ale všechno je otázka jeho ceny,“ svěřil se manažer United Sir Alex Ferguson. Manchester by si musel připravit částku vyšší než 3,5 miliardy korun. Pokud si ale Ronaldo v Realu postaví hlavu, že prostě chce odejít, všechno je v dnešním světě možné.

jpz, kut TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 00:00 00:35

   Major League Soccer Highlights (12)

   00:35

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   01:05

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Verbier)

   01:35

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

 • Nova Sport 2

  • 23:30 01:35

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   01:35

   Ligue 1 Highlights (37)

   02:35

   NBA: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors

   09:00

   Premier League Darts 2019

   11:30

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   13:30

   NBA: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors

Celý Program