video krásná práce

NÁDHERA! Rosický se trefil a Arsenal dál myslí titul! Gól dal i Vydra

Tomáš Rosický
Zdroj: isifa.com

To byla kanonáda! Tomáš Rosický zase nastoupil v základní sestavě Arsenalu a jeho Gunners doma deklasovali Sunderland. A co víc, český fotbalista dal nádherný gól. Trefil se i Matěj Vydra!

Bude to asi souboj o Londýn. Chelsea v prvním sobotním utkání doma vydřela ve třetí minutě nastavení vítězství nad Evertonem.

Pak přišel čas Arsenalu. Do základní sestavy se po čase dostal Tomáš Rosický a trenéra Arsena Wengera musel přesvědčit. Gunners už v první půli svého soupeře doslova rozstříleli. Po dvou trefách Oliviera Girouda si vzal míč Tomáš Rosický a akcí jako vystřiženou z fotbalové učebnice potřetí překonal Vita Mannoneho.

Tomas Rosicky wonder goal arsenal 3-0... by EplHighlights

Rosického brance by tleskal určitě i Lionel Messi, přesně takové góly pod značkou tiki-taka, dává Barcelona.

Arsenal vyhrál nakonec 4:1 a na první Chelsea ztrácí jeden bod. Povinné vítězství nad Stoke City získali i Citizens z Manchesteru.

Mezi střelce se zapsal i Matěj Vydra, který tři minuty před koncem zařídil bod pro West Bromwich Albion. Český útočník šel sice na hřiště až ve druhé půli jako střídající hráč, trenérovi se však odměnil přesnou trefou.

• Fotbal: FC Hradec Králové - AC Sparta Praha B

10:25 12:30