Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

galerie půjdeme na koncert?

Petr Čech se potkal s bubeníkem kapely Queen! Domlouvali koncert?

Petr Čech a Queen
Zdroj: isifa.com
Petr Čech a Queen
Témata:

To by byla pecka! Petr Čech jako bubeník jedné z nejznámějších kapel světa! Gólman londýnské Chelsea se potkal s bubeníkem slavných Queen Rogerem Taylorem a řeč byla o všem možném.

Český gólman už pár koncertů před velkým publikem odehrál. S českou formací Eddie Stoilow objížděl festivaly a charitativní akce a rozhodně nezklamal. Jeho umění zaujalo i v Anglii a nyní se strážce branky londýnské Chelsea setkal s jednou z legend.
 

GALERIE: Petr Čech a Roger Taylor

1
/
4
Zdroj: BBC
Petr Čech a Roger Taylor

 

Roger Taylor zakládal Queen spolu s Freddiem Mercurym, Brianem Mayem a Johnem Deaconem. A i když po smrti Mercuryho sláva kapely uvadala, stále jsou Queen žádaným zbožím. Hráli i na slavnostním zahájení londýnské olympiády.
 

A co pojí Petra Čecha a Queen? "Potkali jsme se Rogerem v letadle, když jsem letěl do Lisabonu. A tak jsme se ho zeptal, jestli by mi prozradil pár triků," vypráví Petr Čech v dokumentu BBC. "Tak jo, zajdeme na oběd," navrhl Taylor, jinak velký fanda Chelsea.


PSALI JSME


Petru Čechovi rock učaroval a i když sám je slavný, má také své sny. "Chtěl jsem si zahrát s nejlepším bubeníkem na světě," říká český brankář. A až odejde z fotbalu, chce se bavit právě hudbou. "Možná po skončení kariéry se na to dám, když budu dost dobrej," plánuje.

 "Já jsem fotbal nikdy nehrál, ale vždycky jsem chtěl být členem nějaké kapely. Bubeník drží kapelu, je stejně důležitý, jako brankář ve fotbale,"
říká Roger Taylor.


PODÍVEJTE SE


Zatímco fotbalisté jako své předzápasové rituály používají poslech muziky, bubeník Queenů sebou na koncerty míč netahá. "Snažím se soustředit. A taky si vždycky potřebuji dát dvě skotské," smál se Roger Taylor.


Český brankář tak zařadil na seznam svých přátel další celebritu. A třeba se jednou dočkáme chvíle, kdy Queen vystoupí s hostem Petrem Čechem.

ram BBC

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: Washington Capitals - Colorado Avalanche

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Rychlá kola (10)

   11:30

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - SC Magdeburg

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   NHL: New York Islanders - St. Louis Blues

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Florbal: SPV – EräViikingit

   10:45

   Nova Cup 2019 – Gočárovy schody

   11:00

   Sportovní originály – 180 s Maxem Hoppem

   11:30

   NHL: Behind the Glass – Philadelphia Flyers (3/4)

   12:00

   UFC Now (21)

   13:00

   NHL: San Jose Sharks - Calgary Flames

Celý Program