Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Na marodku Arsenalu přibyl k Van Persiemu také Walcott

Theo Walcott
Témata:

Anglický fotbalový reprezentant Theo Walcott bude chybět Arsenalu v nejbližším ligovém utkání, protože si v úterý při startu za národní tým poranil kotník.

Walcott vydržel pouze devět minut na trávníku v Basileji, kde Anglie nastoupila ke kvalifikačnímu duelu o postup na ME 2012 proti Švýcarsku. Zatímco se jeho spoluhráči radovali z úvodní trefy Wayna Rooneyho, jednadvacetiletý hráč Arsenalu ležel s podvrtnutým pravým kotníkem na trávníku. Poté zamířil do nemocnice na vyšetření, které nepotvrdilo vážnější poranění.
 

"Mluvil jsem s Theem a sdělil mi, že se nejedná o velký problém. Podle něj bude mimo hru méně než dva týdny," informoval o rozhovoru s mladým anglickým reprezentantem trenér Albionu Fabio Capello, který Walcotta nenominoval na letošní světový šampionát v Jihoafrické republice. Anglie v úterý vybojovala ve Švýcarsku výhru 3:1 a s plným bodovým ziskem vede kvalifikační skupinu G.
 

Zprávu o zranění Walcotta přijal s nevolí kouč Arsenalu Arséne Wenger, který se v úterý dozvěděl, že minimálně do půlky října nebude moci počítat s nizozemským reprezentantem Robinem Van Persiem. Ten si poranil kotník v ligovém zápase proti Blackburnu.

tn.cz / Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Tom Belz - Kilimandscharo

   09:30

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   10:00

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   10:50

   RunTour – Ostrava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Weber Cup 2019

   11:30

   UFC Connected (4)

   12:00

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   12:30

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   13:25

   Nova Cup 2019 – Dolní Morava

   13:35

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program