Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

supernabídka nová výzva?

Konec v Chelsea? Petra Čecha chce Real Madrid!

Petr Čech a Real Madrid
Zdroj: isifa.com
Petr Čech a Real Madrid

Real Madrid představí novou brankářskou posilu. Na Santiago Bernabeu přijde kostarický fantom Keylor Navas. Jenže vše může být nakonec ještě úplně jinak! 'Bílý balet" už se ptal v Chelsea, jak to vypadá s Petrem Čechem!

Zaručenou zprávu přinesl v neděli server deníku Telegraph. Petr Čech sice zatím souboj o místo jedničky v londýnské Chelsea s Thibautem Courtoisem vyhrává. Jenže José Mourinho stejně rozhodne tak, jak bude chtít a možná už letos bude chtít vsadit na mladého Belgičana.
 


Čech se ozval, že na střídačce zůstat nehodlá a i díky tomu se mluví zájmu věhlasných klubů. Nejvážněji vypadaly námluvy s milionářským Paris St. Germain, jenže do hry vstupuje další velký klub.


Keylor Navas
Zdroj: Twitter Keylor Navas

Ikeru Casillasovi zřejmě pomalu dochází, že jeho dny na stadionu Santiago Bernabeu se pomalu uzavírají. Ikona klubu předvádí čím dál horší výkony a Navasův transfer jen potvrzuje Ikerův konec. Casillas si tak na rozloučenou aspoň zachytal před 110 tisíci diváky v Michiganu proti Manchesteru United. Ale i tam to nebyl stoprocentní výkon a Real prohrál 1:3.


Twitter o odchodu Petra Čecha do Realu Madrid
Zdroj: Twitter Twitter o odchodu Petra Čecha do Realu Madrid


Před týdnem však média zveřejnila zprávu o tom, že z Realu by měl odejít i Diego Lopez a zájem měla právě Chelsea! Pročby ale londýnský klub chtěl dalšího gólmana, kdyzž už tam o místo v sestavě bojují Courtois, Čech a Schwarzer? Logiku věci naznačil v neděli server Telegraph.


Real Madrid situaci v Chelsea sleduje a pokud do ligy vstoupí Chelsea v brance s Courtoisem, je připravena Petra Čecha získat. Pak by zřejmě nastala výměna gólmanů Diego Lopez - Petr Čech.


Petr Čech a Carlo Ancelotti
Zdroj: isifa.com Petr Čech a Carlo Ancelotti


Spekulaci o Čechově odchodu do slavného Realu podporuje i fakt, že trenér Carlo Ancelotti českého gólmana moc dobře zná. Když působil v Chelsea, vyhrál s Čechem v brance Premier League i FA Cup. Nová gólmanská dvojice v Realu by tak mohla být Petr Čech - Keylor Navas a odchod české gólmanské jedničky z Chelsea by vůbec nemusel být nějak potupný. Naopak!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sexy video: Holky vás lákají na fotbal prsama

Sympatický taťka, nebo slizoun? Podívejte se, jak slavný trenér sjížděl očima Borhyovou

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:00

   GCF 50 - Cage Fight Příbram

   15:00

   Cricket Champions League

   15:25

   Rychlá kola (10)

   15:55

   Off-road Maraton (6)

   16:15

   Truck Racing Magazine (8)

   16:35

   NHL: Behind the Glass – Philadelphia Flyers (3/4)

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   NHL: Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning

   14:45

   World Grand Prix Darts 2019

   16:15

   Sportovní originály – 180 s Maxem Hoppem

   16:45

   Nova Cup 2019 – Gočárovy schody

   17:00

   GCF 50 - Cage Fight Příbram

   19:00

   MONETA Czech PGA Tour (6)

Celý Program