Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kalas letí opět do Chelsea, teď už tam chce zůstat

Tomáš Kalas
Zdroj: Mediafax
Tomáš Kalas
Témata:

Přežije leden? Tuto otázku si pokládá Tomáš Kalas, kterého koupila Chelsea. Jenže dostat se do prvního týmu bude xtrémně složité.

Fotbalový obránce Tomáš Kalas se po podzimním hostování v Olomouci vrací zpět do londýnské Chelsea. Anglický mistr si sedmnáctiletého stopera stáhl zatím do konce ledna s tím, že pak padne rozhodnutí o jeho působení v závěru sezony. Kalas měl po letním přestupu do Londýna dohrát v Sigmě celou sezonu jako host, ale v prosinci se během dvoutýdenní stáže v Chelsea ukázal v dobrém světle a klub ho povolal nazpět o půl roku dřív.
 

Podívejte se na rozhovor před odletem do Londýna:

 

Talentovaný obránce by měl trénovat s rezervním týmem. "Mělo by to být, jak jsem to měl těch čtrnáct dní na stáži. Tedy jako stabilní hráč béčka. Tam je to uděláno tak, že když pan trenér Ancelotti potřebuje doplnit hráče, tak jdou hráči béčka pomoci áčku. Což jsem byl celkem pravidelně já," řekl Kalas na oficiálním webu olomouckého klubu.

 

Do konce ledna se rozhodne, zda český obránce zůstane v klubu do závěru sezony. Podle Kalase je možné, že se na jaro opět vrátí do Olomouce. "Momentálně žádné finální rozhodnutí není. V Anglii je přestupní termín do konce ledna, do té doby by to mělo být vyřešené," uvedl Kalas.

 

Kalas má zatím na kontě pět ligových startů, na podzim nastoupil čtyřikrát. V Chelsea loni v červenci podepsal víceletou smlouvu.

tn.cz / ČTK

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Hokej: St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

   11:30

   NBA 2019

   12:00

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:25

   World Matchplay Darts 2019

   11:25

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   11:50

   RunTour – Liberec

   12:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   14:05

   World Matchplay Darts 2019

   18:00

   NBA 2019

Celý Program