video snová premiéra

Kalas do sestavy kola! Český mladík asi připravil Liverpool o titul

Tomáš Kalas a Steven Gerrard
Zdroj: isifa.com
Tomáš Kalas a Steven Gerrard
Téma:

Tomáš Kalas možná rozhodl o osudu letošní Premier League. Liverpool, který by se vítězstvím nad Chelsea přiblížil zisku mistrovského titulu, si vylámal zuby na obraně, kterou český mladík dirigoval. A britská média zařadila stopera Blues do sestavy kola!

Český fotbalista Tomáš Kalas sklízí chválu. Po své nedělní premiéře v základní sestavě Chelsea na hřišti Liverpoolu ho britský list The Mirror ho zařadil do ideální sestavy kola Premier League, deník The Guardian ho vedle toho ještě vyhlásil nejlepším hráčem utkání.


Web televizní stanice Sky Sports mu spolu s dalšími sedmi spoluhráči na desetibodové stupnici udělil vysokou známku osm. Dvacetiletý Kalas předvedl na stoperu spolehlivý výkon a přispěl k nečekané výhře 2:0 v Liverpoolu, díky níž Chelsea oživila naději na zisk titulu.


PSALI JSME


Trenér José Mourinho, který českého mladíka často přehlížel a při utkání Ligy mistrů se ho bál postavit na hřiště namísto zraněného Johna Terryho, byl tentokrát u vytržení. Když se ho novináři ptali, proč poslal na hřišti Atlétika Madrid namísto zkušeného stopera ofenzivního záložníka Schürrleho, pronesl větu: "A co jsem měl dělat, když jsem na střídačce neměl obránce?" Kalas jakoby neexistoval.


ČTĚTE TAKÉ


Jenže po prohře Chelsea se Sunderlandem Mourinho naoko vzdal boj o titul v Premier League a prohlásil, že postaví "béčko". Kalas tak konečně dostal šanci a rozhodně nezklamal.


"Všichni, kdo tu hrají, debutovali proti slabším týmům, a ty budeš mít premiéru na Anfield Road," smál se Mourinho. Český mladík mu ukázal, že za Blues klidně může hrát.


 


Liverpool si Chelsea vylámal zuby. Londýnský tým jen bránil a vyrážel do brejků. Do tabulky pak započítal vítězství 2:0 a přihrál šanci na titul Manchesteru City.
 

ram TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Buffalo Sabres - Washington Capitals

   21:05 22:55
   22:55

   Hokej: NHL - v hlavní roli Češi

   23:10

   Truck Racing Magazine (3)

   23:30

   Večerní sportovní noviny

   23:35

   Finále Západní konference NHL 2019

   01:05

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights 2017

 • Nova Sport 2

  • Kde poušť potkává oceán

   21:10 22:05
   22:05

   World Darts Championship 2019

   02:05

   UFC Reloaded (29)

   09:00

   Premier League Darts 2019

   11:20

   Element (415)

   11:35

   Jorge Lorenzo - Válečník

Celý program