Hargreaves tvrdí, že byl v Manchesteru United v roli 'pokusného králíka'

Owen Hargreaves
Zdroj: oficiální zdroj
Téma:

Anglický fotbalista Owen Hargreaves obvinil svůj bývalý klub Manchester United, když v pátečním rozhovoru pro The Sun prohlásil, že za jeho zranění mohou lékaři "Rudých ďáblů", kteří si z něj udělali pokusného králíka. Manažer United, Sir Alex Ferguson, taková nařčení odmítl.

Třicetiletý fotbalista odehrál během čtyř let za Manchester United jen 39 zápasů a v létě odešel jako volný hráč do konkurenčního Manchesteru City. Zkušený záložník dlouho překonával ohromné problémy s podkolenní šlachou, které řešili lékaři United pomocí injekcí, na což si Hargreaves nyní stěžuje.
 

"V United mi říkali, že to pomůže, ale samozřejmě tomu tak nebylo. Léčba pomocí injekcí výrazně zhoršila můj stav. S mou šlachou jsem jim musel být pokusným králíkem," prohlásil bývalý anglický reprezentant a hráč Bayernu Mnichov.
 

Hargreavesova slova rázně odmítl manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson. "Snažili jsme se analyzovat všechno, co řekl, a zaujmeme k tomu nějaké stanovisko v prohlášení," cituje Fergusona agentura Reuters. "Ale pokud jde o můj názor, zdravotnický personál a jeho skvělá péče je jedním z hlavních důvodů, proč byl Manchester United tak úspěšný v posledních několika letech. O tom není naprosto žádný pochyb. Máme fantastický zdravotnický personál a skvělé odborníky," dodal Ferguson.

Mediafax

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Pobouření

   10:00

   Evropská liga - Nejhezčí góly podzimu

   10:25

   Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   12:30

   Winter Games NZ - Obsidian Big Air

   13:00

   Florbal: Oilers - Tiikerit

 • Nova Sport 2

  • NHL: Pittsburgh Penguins - New York Rangers

   09:00 10:45
   10:45

   NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

   12:25

   Magazín NBA Action (5)

   12:50

   NBA - akce měsíce

   12:55

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

   14:35

   Evropská liga - podzim 2020

Celý program