Hargreaves tvrdí, že byl v Manchesteru United v roli 'pokusného králíka'

Owen Hargreaves
Zdroj: oficiální zdroj
Téma:

Anglický fotbalista Owen Hargreaves obvinil svůj bývalý klub Manchester United, když v pátečním rozhovoru pro The Sun prohlásil, že za jeho zranění mohou lékaři "Rudých ďáblů", kteří si z něj udělali pokusného králíka. Manažer United, Sir Alex Ferguson, taková nařčení odmítl.

Třicetiletý fotbalista odehrál během čtyř let za Manchester United jen 39 zápasů a v létě odešel jako volný hráč do konkurenčního Manchesteru City. Zkušený záložník dlouho překonával ohromné problémy s podkolenní šlachou, které řešili lékaři United pomocí injekcí, na což si Hargreaves nyní stěžuje.
 

"V United mi říkali, že to pomůže, ale samozřejmě tomu tak nebylo. Léčba pomocí injekcí výrazně zhoršila můj stav. S mou šlachou jsem jim musel být pokusným králíkem," prohlásil bývalý anglický reprezentant a hráč Bayernu Mnichov.
 

Hargreavesova slova rázně odmítl manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson. "Snažili jsme se analyzovat všechno, co řekl, a zaujmeme k tomu nějaké stanovisko v prohlášení," cituje Fergusona agentura Reuters. "Ale pokud jde o můj názor, zdravotnický personál a jeho skvělá péče je jedním z hlavních důvodů, proč byl Manchester United tak úspěšný v posledních několika letech. O tom není naprosto žádný pochyb. Máme fantastický zdravotnický personál a skvělé odborníky," dodal Ferguson.

Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:30 02:05

   Fotbal: Ligue 1 - přehled sezony

   02:05

   Fotbal: Evropská liga - TOP momenty sezony

   02:15

   Laax Open

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 22:05 01:45

   World Darts Championship 2020

   01:45

   NHL - TOP momenty sezony

   09:00

   Laax Open

   09:30

   World Cup of Pool 2019

   13:00

   Fotbal: FC Metz - Paris Saint - Germain

   14:45

   Fotbal: Olympique Lyon - Girondins Bordeaux

Celý Program