Aktualizováno 26.4. 2015 12:24
video Premier League

Gólman byl za ŠAŠKA! Citizens vyhráli i díky této hrubce

Zdroj: YouTube.com

Fotbalisté Manchesteru City zvítězili v utkání 34. kola Premier League nad Aston Villou 3:2. Velkou měrou k tomu přispěl i brankář hostů Bradley Guzan, který už ve třetí minutě ukázkově namazal na gól Agüerovi.

Rozdíl obou týmů v tabulce velel Manchesteru City na domácí půdě nad Aston Villou vyhrát. Zkraje zápasu to však vypadalo, že se hosté dokážou porazit sami.

Končila teprve třetí minuta, když si obránce hostujícího týmu Ron Vlaar vyměnil míč s brankářem Bradem Guzanem. Zkušený gólman ve snaze založit útok poslal míč na pravou stranu hřiště, kde už čekal další spoluhráč.

Jenže Guzan balón netrefil tak, jak si asi představoval. Kulatý nesmysl poposkočil sotva o pár metrů a dopadl kousek před útočníka City Sergia Agüera. Tomu stačilo jen pár kroků popoběhnout a mohl pohodlně zakončit do opuštěné brány. Prostovlasý strážce svatyně si ani nemohl rvát vlasy za to, co provedl.

Utkání však pro Citizens nakonec nebylo tak jednoduché. V 66. minutě sice zvýšil Kolarov, Aston Villa ale brankami Cleverleyho a Sáncheze vyrovnala a domácím tři body a návrat na průběžné druhé místo zachraňoval až těsně před koncem Fernandinho.

• 09:05 11:00

NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs