Do Chelsea se vrátit nechci, řekl údajně kouč Realu Mourinho

Téma:

Portugalský trenér fotbalistů Realu Madrid José Mourinho údajně prohlásil, že nemá v plánu stát se podruhé koučem londýnské Chelsea, ačkoli média spekulují o tom, že o návratu do Londýna uvažuje a už si tam hledá byt.

Mourinho využil úterní návštěvy západního Londýna, aby poobědval ve své oblíbené restauraci La Famiglia, doprovázela ho jeho žena Tami a její sestra a manžel. Před jídlem si chtěl osobně promluvit s italským majitelem restaurace Alvarem Maccionim.
 

"Bylo milé ho zase po tak dlouhé době vidět," řekla deníku Mirror Maccioniho dcera Marietta. "José přišel s manželkou, švagrovou a jejím mužem, dlouze obědvali a bavili se. Chvíli mluvil s mým otcem, jen tak o rodině a byznysu. Řekl, že tady v okolí hledá dům a nějaké velké místo pro celou rodinu," uvedla Marietta Maccioniová.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

"Hodně našich zaměstnanců, včetně mě, patří k fanouškům Chelsea a všichni se ho hned ptali, jestli se vrátí. Bohužel řekl, že ne. Jsme zklamaní, byl by pro Chelsea skvělým trenérem. Přála bych si, abych se vrátil," dodala. "Neřekl nic o svých plánech a my jsme to z něj nepáčili, protože je to dobrý zákazník i přítel."
 

Informace, že předmětem Mourinhova zájmu není Chelsea, posílila spekulace, že další možností devětačtyřicetiletého kouče by mohl být jiný londýnský tým - Tottenham Hotspur. Ten po sezoně zřejmě opustí Harry Redknapp, která má zamířit k anglické reprezentaci.

Mediafax

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC Portugalska (závod MotoGP)

   14:05 15:10
   15:10

   MotoGP - VC Portugalska (závod Moto2)

   16:05

   NHL: Stanley Cup 2020

   16:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (3)

   17:00

   Magazín Evropské ligy (4)

   17:50

   Major League Soccer Highlights (16)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Seattle Sounders FC - Los Angeles FC

   13:00 14:40
   14:40

   Ligue 1 Highlights (11)

   15:35

   Fotbal: Minnesota United FC - Colorado Rapids

   17:20

   Rychlá kola (11)

   17:45

   Racing magazine (10)

   18:05

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

Celý program