CHCETE HO? Vyhaslý Torres je na prodej, prozradil jeho bývalý kouč

Téma:

Trenér francouzského týmu Paris Saint-Germain Carlo Ancelotti prozradil, že na hráčském trhu figuruje jméno španělského reprezentanta z řad Chelsea Fernanda Torrese. Primárním cílem PSG však zůstává jiný forvard v Premier League - Argentinec Carlos Tévez z Manchesteru City.

Ancelotti Torrese v Chelsea trénoval, ani on ale jeho uvadající kariéru znovu nenakopl. A jelikož se to nedaří ani současnému manažerovi "Blues" Andrému Villas-Boasovi, dny vyhaslého kanonýra v Londýně jsou zřejmě sečteny. Chelsea na něj hledá kupce a je prý ochotna slevit z 50 milionů liber, za které ho koupila z Liverpoolu, na 20 milionů. Přesto se zájemci asi zrovna dvakrát nepohrnou.

Anketa

Dokáže se Torres ještě někdy vrátit do formy, kterou měl před odchodem do Chelsea?

Hlasovalo 104 lidí.


"Je spoustu jmen, které lze v lednu na trhu získat. Chcete je konkrétně? Dobře, řeknu vám je. Ať už oficiálně nebo ne, agenti nabízejí Carlose Téveze, Fernanda Torrese, Dimitara Berbatova, Romana Pavljučenka, Edinsona Cavaniho či Fernanda Lllorenteho," prohlásil otevřeně Ancelotti.

Díky movitým majitelům PSG z Arábie má peněz na rozdávání, do Torrese je však bude investovat těžko. A nejde jen o to, že s ním v Chelsea neudělal dobrou zkušenost. Do útoku totiž touží po Argentinci Carlosu Tévezovi, jehož chce také Inter Milán. Zástupci Manchesteru City se však nechali v úterý večer slyšet, že konkrétní nabídku na vyhlášeného rebela na stole momentálně nemají.
 

tn.cz / Mediafax

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Classic match Ligue 1: Olympique Lyon - Paris Saint - Germain

   09:05 11:00
   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Sale Sharks - Wasps

   12:50

   Běhej lesy - Slavkovský les

   13:00

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - Frisch Auf! Göppingen

   14:25

   Proměna bouřliváka

 • Nova Sport 2

  • Premier League Darts 2018

   09:00 11:00
   11:00

   Desert Dash - Ultra MTB Competition

   11:30

   Běhej lesy - Slavkovský les

   11:45

   CZECH Classic Open 2020

   12:00

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   12:15

   UFC Reloaded (39)

Celý program