Čechův kamarád Terry má průšvih: nevěra s přítelkyní spoluhráče

Kamarád a spoluhráč Petra Čecha z Chelsea John Terry prožívá krušné časy.
Zdroj: oficiální zdroj
Kamarád a spoluhráč Petra Čecha z Chelsea John Terry prožívá krušné časy.
Téma:

"Nikdo si nedokáže ani představit, jak děsivě bolestná pro mě tahle zrada je," nechal se slyšet Wayne Bridge. Bývalý spoluhráč a kamarád má totiž s Terryho "známostí" dvouleté dítě.

Obrátky médii "provařené" kauzy mnohonásobné nevěry golfového mága Tigera Woodse ještě ani nezvolnily a už se chystá další bomba stejného kalibru. Vzor malých fotbalistů po celém světě a uznávaný kapitán Anglie a londýnské Chelsea John Terry totiž neuspěl u anglického soudu s žádostí o zákaz zveřejnění choulostivých materiálů týkajících se jeho nevěry.


Soud mu sice vyšel vstříc, vše už ale bylo odhaleno


Britský bulvární deník The News of the World chtěl minulou neděli zveřejnit podrobnosti Terryho vášnivého románku s bývalou přítelkyní spoluhráče z anglické reprezentace Wayna Bridge, který donedávna působil po boku slavnějšího kolegy také v obraně Čechovy Chelsea. Je jí třiatřicetiletá francouzská modelka a herečka Vanessa Perroncelová, která má s Bridgem dvouletého potomka. Terry ale uspěl u soudu a vydání článku zabránil. Ne však na dlouho.

Milostné vzplanutí by samo o sobě nebylo tak hrozné, jenže reálie celého příběhu jsou až děsivé a navíc velice nápadně podobné těm ze smutného příběhu nejlépe placeného sportovce světa Tigera Woodse. Terry byl totiž také vzorem příkladného chování na hřišti i mimo něj, díky čemuž nosí při ostře sledovaných zápasech anglické reprezentace na rukávu kapitánskou pásku. Po zveřejnění aféry o ni ale takřka jistě přijde, jeho "hlavu" si totiž po trenéru Fabiu Cappelovi už vyžádalo vedení Fotbalové federace.


Vyhodí podvedená žena Otce roku na dlažbu?


Devětadvacetiletý vynikající stoper a dobrý kamarád českého reprezentačního gólmana Petra Čecha ale zřejmě přijde o mnohem víc a dost pravděpodobně jej čeká tzv. Woodsův osud. Terry byl totiž minulý rok zvolen v britské anketě Otcem roku, za ženu má lásku z dětství Teri a společně vychovávají malá dvojčata.


Bývalí kluboví spoluhráči Terry a Bridge a jejich drahé polovičky se navíc přátelili, a svého času bydleli ve společném sousedství nedaleko tréninkového hřiště Chelsea. Není se tedy čemu divit, když Bridge po zveřejnění nepříjemných informací prohlásil: "Je to hanebné. Nikdo si nedokáže ani představit, jak děsivě bolestná pro mě tahle zrada je."


Už není co tajit, ví to celá Anglie


Terry nechtěl dopadnout na úplné dno jako Woods, a tak když se z kuloárů dozvěděl, že byla jeho nevěra odhalena a bude zveřejněna, stačil pomocí právníků a následného výroku soudce zabránit vedením médií, aby informace zveřejnily. Povětšinou bulvární plátky vše ale postoupily vyššímu soudu a ten naděje anglické fotbalové hvězdy na alespoň částečný happy end dnes definitivně popravil.

Soudce Tugendhat sice uznal, že v zájmu zmenšení Terryho finančí ztráty v důsledku propuknutí aféry (a následné ztráty sponzorů), byl původní výrok soudu správný. Skandál už se ale podle něj stejně dostal do širokého povědomí, informace už si našly cestičky do oběhu mezi lidmi a není se ze strany Terryho tedy vlastně už vůči čemu bránit.


Zástupci médií toto rozhodnutí přijali samozřejmě s neskrývaným nadšením, o Terryho náladě asi není třeba polemizovat. Sice dnes hraje v dresu Chelsea ligové utkání s Burnley, myšlenkami už ale jistě bude pročítat zítřejší titulní stránky britských plátků...


Mimochodem Chelsea se za svého kapitána postavila. "John a celá jeho rodina má naši plnou podporu. Doufáme, že se celá záležitost co nejdříve vyřeší," prohlásil tiskový mluvčí.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:25

   Finálová série Stanley Cupu 2018

   23:25

   Večerní sportovní noviny

   23:30

   NHL: Týden s Jakubem Voráčkem

   01:10

   NHL: David Pastrňák - český gólostroj

   01:25

   NHL - Individuální trofeje

   01:45

   NHL - Vzkazy hráčů na sociálních sítích

 • Nova Sport 2

  • 22:05 00:45

   World Darts Championship 2020

   00:45

   Zvedni se z gauče (2)

   01:00

   Fotbal: Ligue 1 - přehled sezony

   01:35

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (1)

   01:45

   Fotbal: Evropská liga - TOP momenty sezony

   09:00

   Freeride World Tour - Hakuba

Celý Program