Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

KDE JE PRAVDA?

VĚŘÍTE MU? Řepka a ukradená kasa se 400 tisíci! V životě bych to neudělal

Tomáš Řepka
Zdroj: Mediafax
Tomáš Řepka
Témata:

Řepka ukradl klubovou kasu na Spartě, kde bylo přibližně 400 tisíc korun. To je tvrzení jedné strany. Nic jsem neukradl a nikdy bych nic takového neudělal. To zase tvrdí samotný Tomáš Řepka, který pro Týden o této kauze promluvil.

Když Řepka končil na Spartě, nebylo to rozhodně v dobrém. Dalo by se říct, že ikona letenského celku byla poslána do vyhnanství. Vzniklo mnoho zlé krve a výsledkem bylo i obvinění, že impulzivní fotbalista při svém odchodu ukradl i týmovou kasu, ve které mělo být přibližně 400 tisíc korun.
 

„Do dnešního dne čekám, že se někdo chytne za nos a řekne do novin, jak to bylo,“ řekl Řepka v rozhovoru pro Týden. „V životě bych to neudělal! A když jsme tak u toho, já jsem tam měl taky svoje peníze,“ dodal řízný stoper.

Anketa

Věříte Tomáši Řepkovi, že týmovou kasu na Spartě neukradl?

Hlasovalo 230 lidí.

Kde je pravda? To ví jen vyvolení, kterými podle všeho jsou matadoři, kteří už sparťanský dres také nějaký ten pátek neoblékají. Jedná se o Jaromíra Blažka, Tomáše Zápotočného,Libora Sionka a Ericha Brabce.
 

Řepka podle všeho vyprávěl pohádku o sparťanské kase, jak by se dala tato kauza pojmenovat, bývalému kapitánovi Marku Matějovskému. Čekal, že informace se bude dále šířit, ale nestalo se tak.
 

Na novinky z kauzy "Kasa" si tak zřejmě budeme muset počkat. Pokračování možná nabídne připravovaná kniha, která bude druhým dílem Řepkovy autobiografie. "Zdání někdy klame. Jsou věci, které lidi nevědí. Opravdu není doba a čas na detaily. Píšu druhou část své autobiografie Rebel a tam to všechno bude,“ prozradil fotbalista, který nyní působí v Krajském přeboru.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Cape Pioneer Trek

   11:35

   Cape Pioneer Trek Finals

   12:05

   FIVB Vídeň - Highlights

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Stade Rennes - Paris Saint - Germain

   10:45

   KITE LIFE (3)

   11:00

   MAXI TIP Poker Tour (12)

   11:30

   UFC Connected (6)

   12:00

   Rychlá kola (8)

   12:30

   Truck Racing Magazine (6)

Celý Program