V sobotu pokračuje Gambrinus liga dvěma zápasy

Téma:

Sobotní program 7. kola fotbalové Gambrinus ligy nabízí souboje Příbrami s nováčkem z Hradce Králové a také Teplic s Baníkem Ostrava.

Příbram hostí v domácím utkání nováčka z Hradce Králové a ráda by vstřelila první gól v domácím prostředí. "Hradec je slabší soupeř jen papírově, je to tým, který má velkou herní kvalitu. To ostatně potvrzoval již ve druhé lize, kterou projel naprosto suverénně a na tyto výkony navázal i v nejvyšší soutěži. Především v útoku je velmi nebezpečný," varuje trenér Příbrami Martin Hřídel.
 

Hradec Králové zatím prochází úvodem soutěže velmi dobře a drží se v polovině tabulky. Atraktivní herní projev z domácího hřiště by rád aplikoval i venku. "Doma nás ženou diváci, venku už takové herní nadšení v našich řadách není. Pokud chceme bodovat i venku, musíme být odvážní," nabádá trenér Václav Kotal. V týdnu získali "votroci" z Plzně stoperskou posilu, když přišel Tomáš Hájovský.
 

Sérii tří porážek v lize za sebou potřebuje Baník Ostrava stůj co stůj ukončit, v cestě mu stojí Teplice. Po nezdaru v Mladé Boleslavi se do týmu pustil i trenér Miroslav Koubek. "Jsme v těžké situaci, a abychom se z ní dostali, musíme prostě domácí utkání vyhrát. Pokud nebudu muset znovu po zápase říkat, že hráči podali zbabělý výkon, pak bychom to mohli zvládnout," potvrdil kouč Baníku.
 

To trenér Teplic Jiří Plíšek si je vědom, že i přes nevýraznou formu Baníku se musí jeho hráči připravit na těžký zápas. "Baník je kombinační tým, má tam hodně osobností, hodně hráčů, kteří jsou do ofenzivy zajímaví a my se na ně musíme velmi zodpovědně připravit," nastínil plánek kouč Teplic. "Dva nebo tři zápasy se jim nepodařili a budou muset zabrat. My tam ale jedeme potvrdit naši vzrůstající formu," věří ve formu Tomáš Grigar.
 

Gambrinus liga, sobotní program 7. kola:
16.00 1. FK Příbram - FC Hradec Králové
18.00 FC Baník Ostrava - FK Teplice

Madiafax
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: DFB - Pokal Finále 2018: Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt

   01:55 03:45
   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Harlequins - Exeter Chiefs

   12:45

   Zvedni se z gauče (8)

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   01:15 03:45
   09:00

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2019: RB Lipsko - Bayern Mnichov

   10:45

   UFC Reloaded (28)

   11:30

   FIVB Beach Volleyball - Tokio

   13:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - New Jersey Nets

   14:30

   NBA Triple (18)

Celý program