V Jablonci by Komňackého měl nahradit Kotal

Václav Kotal
Zdroj: Mediafax
Václav Kotal
Téma:

Františka Komňackého by měl na postu trenéra Jablonce vystřídat Václav Kotal, který v současné době vede Hradec Králové.

Zkušený trenér Václav Kotal pravděpodobně na konci sezony po třech letech opustí lavičku fotbalistů Hradce Králové. O služby devětapadesátiletého kouče projevil podle Hradeckého deníku vážný zájem severočeský Jablonec, kde by Kotal nahradil Františka Komňackého.
 

Komňacký už s předstihem oznámil, že na severu Čech po sezoně skončí. A ambiciózní klub hledá jeho nástupce. "V žádném případě nechci snižovat Hradec, ale trénovat mužstvo s vyššími ambicemi by chtěla spousta trenérů, mě nevyjímaje," nechal se slyšet Kotal, jemuž na konci sezony skončí u "Votroků" smlouva.
 

Kotal se má do konce týdne sejít s generálním ředitelem Hradce Králové Richardem Juklem, není totiž vyloučeno ani to, že by na východě Čech pokračoval. Hradecký deník také spekuluje o tom, že by Kotal mohl posílit realizační tým Sparty. "Do konce týdne mám oznámit panu Juklovi své stanovisko. Jablonec je jedna z možností, ale na rovinu říkám, že není jediná," dodal Kotal.
 

Devětapadesátiletý kouč přišel do Hradce v roce 2009 a hned o rok později dovedl tým k postupu do Gambrinus ligy. Minulou sezonu skončili "Votroci" osmí, letos jim tři kola před koncem soutěže patří 11. místo.

 

Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:45

   Házená: SC Magdeburg - THW Kiel

   14:45

   Element (410)

   15:00

   Basketbal: Happy Casa Brindisi - Telekom Baskets Bonn

   16:35

   Fotbal: Eintracht Frankfurt - RB Lipsko

   18:20

   NHL – akce měsíce

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   Fotbal: FC Metz - Paris Saint - Germain

   14:45

   Fotbal: Olympique Lyon - Girondins Bordeaux

   16:25

   Czech Rally - Ohlédnutí za sezonou 2019

   17:00

   NHL: Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks

   18:30

   NHL: David Pastrňák - český gólostroj

   18:45

   NHL - Vzkazy hráčů na sociálních sítích

Celý Program